POZNAńmy się - trzecia edycja spotkania blogerek

POZNAŃmy się, to cykl spotkań blogerów, które zainicjowała Marta Duszyńska, autorka bloga TomiTobi.

W naszym mieście mało jest akcji typowo nakierowanych na blogerów. Wszystkie spotkania odbywają się dość daleko od Poznania, nie zawsze miałam możliwość wszędzie dojechać.

Postanowiłam więc blogerów ściągnąć do siebie. I tak oto POZNAŃmy się, 14 marca 2015 będzie miało swoją trzecią odłosnę. Tym razem jednak nie pracuję sama. Do pomocy włączyła się Beata Kurgan-Bujdasz z bloga Tamjedziemy.

Trzecia edycja spotkania będzie miała charakter czysto wykładowy. Blogerzy będą mieli okazję poznać tajniki pozycjonowania bloga, porozmawiają z przedstawicielką jednej z polskich firm - Koszulove o tym, jak wygląda współpraca między firmą a blogerem od strony technicznej. Nie zabraknie też praktycznych warsztatów z obróbki zdjęć. Tradycją spotaknia stała się loteria fantowa, z której całkowity dochód przeznaczamy na lecznie chorych dzieci. Ta edycja ponownie pomaga Indze Kowalskiej, podopiecznej fundacji “Słoneczko”.

Więcej o Indze możecie przeczytać na stronie Fundacji: Inga Kowalska - leczenie i rehabilitacja  jak i na blogu, który prowadzi jej mama: www.kolorowyswiatingi.blogspot.com
Gorąco zachęcamy do wpłacania pieniążków dla Ingi również poza akcją POZNAŃmy się. Liczy się każda złotówka.

To nie koniec! Zbieramy również nakrętki dla nakręconej akcji I LOVE ZIEMEK, którą zna już chyba więcej niż połowa Poznaniaków.

Zapisy na spotkanie wciąż trwają. Swoje zgłoszenie można przesyłać do 30 listopada poprzez formularz kontaktowy na stronie spotkania: www.poznanmysie.wordpress.com/zapisy
Lista blogerów, biorących udział w spotkaniu zostanie ogłoszona 6 grudnia 2014 roku.

Organizatorki wydarzenia: Marta Duszyńska, autorka bloga www.tomitobi.pl oraz Beata Kurgan-Bujdasz z bloga www.tamjedziemy.pl

Fan page spotkania: www.facebook.com/POZNANmysie

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam