POZNAńmy się - trzecia edycja spotkania blogerek

POZNAŃmy się, to cykl spotkań blogerów, które zainicjowała Marta Duszyńska, autorka bloga TomiTobi.

W naszym mieście mało jest akcji typowo nakierowanych na blogerów. Wszystkie spotkania odbywają się dość daleko od Poznania, nie zawsze miałam możliwość wszędzie dojechać.

Postanowiłam więc blogerów ściągnąć do siebie. I tak oto POZNAŃmy się, 14 marca 2015 będzie miało swoją trzecią odłosnę. Tym razem jednak nie pracuję sama. Do pomocy włączyła się Beata Kurgan-Bujdasz z bloga Tamjedziemy.

Trzecia edycja spotkania będzie miała charakter czysto wykładowy. Blogerzy będą mieli okazję poznać tajniki pozycjonowania bloga, porozmawiają z przedstawicielką jednej z polskich firm - Koszulove o tym, jak wygląda współpraca między firmą a blogerem od strony technicznej. Nie zabraknie też praktycznych warsztatów z obróbki zdjęć. Tradycją spotaknia stała się loteria fantowa, z której całkowity dochód przeznaczamy na lecznie chorych dzieci. Ta edycja ponownie pomaga Indze Kowalskiej, podopiecznej fundacji “Słoneczko”.

Więcej o Indze możecie przeczytać na stronie Fundacji: Inga Kowalska - leczenie i rehabilitacja  jak i na blogu, który prowadzi jej mama: www.kolorowyswiatingi.blogspot.com
Gorąco zachęcamy do wpłacania pieniążków dla Ingi również poza akcją POZNAŃmy się. Liczy się każda złotówka.

To nie koniec! Zbieramy również nakrętki dla nakręconej akcji I LOVE ZIEMEK, którą zna już chyba więcej niż połowa Poznaniaków.

Zapisy na spotkanie wciąż trwają. Swoje zgłoszenie można przesyłać do 30 listopada poprzez formularz kontaktowy na stronie spotkania: www.poznanmysie.wordpress.com/zapisy
Lista blogerów, biorących udział w spotkaniu zostanie ogłoszona 6 grudnia 2014 roku.

Organizatorki wydarzenia: Marta Duszyńska, autorka bloga www.tomitobi.pl oraz Beata Kurgan-Bujdasz z bloga www.tamjedziemy.pl

Fan page spotkania: www.facebook.com/POZNANmysie

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam