Marzenie Zuzi, premiera! Anna Potyra, Agnieszka Filipowska, Wydawnictwo Skrzat

Szósta odsłona serii o Zuzi i Dobrych Wróżkach jest już dostępna na internetowych i stacjonarnych półkach książkowych!

To wydanie jest najpiękniejsze ze wszystkich, sama się w nim zakochałam! Rewelacyjna okładka, fantastyczne ilustracje - ciepłe i pełne dobrej magii, której wszystkie dziewczynki, nawet te duże ;) potrzebują! Od pierwszej strony historia oczarowuje. Dialogi są bardzo życiowe, wyważone, z poczuciem humoru, dostosowane do dziecięcego odbioru.

Tym razem autorka porusza temat chęci bycia już dorosłymi przez dzieci. Mój syn kiedyś powiedział: chciałbym być dorosłym, aby móc robić wszystko! I to pragnienie u maluszków jest ogromne. Książka o Zuzi przedstawia świat dorosłych oczami dziecka i pomaga lepiej go zrozumieć.

Jest to piękna lektura, którą każdy uroczy maluszek chętnie posłucha wtulając się w ramiona mamy lub taty.

Tę książkę, a także inne 5 z tej serii możecie zamówić na stronie krakowskiego Wydawnictwa Skrzat tutaj.

Od Wydawnictwa: Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie najnowszą część przygód Zuzi, która też kiedyś w nie wątpiła, a z pewnością zmienicie zdanie!

Rezolutna blondyneczka podbiła już dziecięce serca, a teraz powraca w kolejnej, odrobinę nietypowej odsłonie. Nakładem Wydawnictwa Skrzat właśnie ukazał się nowy tom z serii „Zuzia i dobre wróżki” autorstwa Anny Potyry.

Ta urocza historia, wraz z pięknymi ilustracjami Agnieszki Filipowskiej, zaczaruje Was od pierwszego wejrzenia!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała dziewczynka, przytulając czule misia Fredzia. Nie wiedziała, że kolejny ranek przywita już jako pani Zuzanna! W końcu nadeszły jej piąte urodziny, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii. Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją... spełnionym marzeniem! Bez zastanowienia założyła mamine pantofelki i zabrała Hultaja na dostojny spacer. Jakież zdziwienie wywołała na placu zabaw i w szkole! Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej części!

Patronat nad książką objęły: TVP ABC, BlogiMam.pl, Bliżej Przedszkola, Maluszkowe Inspiracje, Miasto Dzieci. Anna Potyra, „Marzenie Zuzi”, Wydawnictwo Skrzat 2020.

Komentarze Facebook

Najnowsze

Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

4 x najprostszy przepis na domowe lody

wkawiarence, 31.05.2023

Sprzątanie po imprezie

Dziewczynka Pełna Mocy, 29.05.2023

Makaron w sosie brokułowym

mamprzepis.pl, 27.05.2023

Jak wybrać apartament?

Dziewczynka Pełna Mocy, 25.05.2023

Kaszka do picia na noc?

RozszerzanieDiety, 24.05.2023

Zupa brokułowa z ryżem

Gośka, 23.05.2023