Zaczytani.org ogłaszają konkurs ”Zaczytane Ławki z literaturą w tle” dla każdego, kto czuje w sobie potrzebę tworzenia

Zaczytani.org ogłaszają konkurs ”Zaczytane Ławki z literaturą w tle” pod Patronatem Prezydenta Warszawy na  projekt plastyczny ławki, który potrwa od 23.02. - 24.03.16 r.

W ramach Wielkiej Zbiórki Książek 2016 chcąc wniknąć bardziej w tkankę miasta, chcemy postawić 10 ławek literacko-artystycznych w atrakcyjnych miejscach Warszawy: Pałac Kultury, Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Narodowa, ASP, ul. Francuska i inne.

Dzięki nim literackie akcenty będą dostępne nie tylko w księgarniach, bibliotekach, również w przestrzeni miejskiej. Każda z ławek będzie pomalowana motywami nawiązującymi do klasycznej  literatury polskiej,  polskich bajek i baśni.. Ławki literacko-artystyczne to promocja literatury polskiej wśród mieszkańców i turystów, a także sposób na zaprezentowanie tego, jak bogate jest dziedzictwo literackie Polski.
Uczestnikami konkursu może być każdy, kto czuje w sobie potrzebę tworzenia.

10 najlepszych projektów inspirowanych literaturą polską zostanie przeniesionych na bryły ławek.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: regulamin, pliki do pobrania  oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo na stronie www.zaczytani.org/zaczytane-lawki/

​Ławki będą ozdobą Warszawy od 22 kwietnia do 30 września 2016 r.
Lokalizacja ławek zostanie naniesiona na interaktywną literacką mapę, która dostępna będzie na oficjalnej stronie miasta Warszawy, www.zaczytani.org oraz w social mediach.

Serdecznie zapraszamy

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Rudbekia – pielęgnacja, stanowisko, uprawa

Katarzyna Mróz, 18.01.2021

Rajstopy w sprayu – jakie wybrać?

Katarzyna Mróz, 17.01.2021

Makijaż permanentny ust

Katarzyna Mróz, 17.01.2021

Parówki z serem na patyczku

iwa643, 16.01.2021

Rocznice ślubu – nazwy

Katarzyna Mróz, 16.01.2021

Rośliny ogrodowe o żółtych kwiatach

Katarzyna Mróz, 15.01.2021