Wspomnienia taty z narodzin córeczki

Całe szczęście, że czasy się zmieniły i tatuś może być przy porodzie...W końcu też uczestniczyłem w całym okresie ciąży jak moja małżonka :) Może nie odczuwałem porannych mdłości i nie czułem kopniaczków pod sercem, ale starałem się jak mogłem towarzyszyć żonie i dziecku...

Kiedy nadszedł dzień narodzin naszej córeczki byłem tak samo zestresowany jak moja żona...A może nawet bardziej. Ale wszystko od początku.

Dwa tygodnie do terminu, a tu nagle pojawiły się skurcze. Za oknem śnieżyca i -25 stopni...Zadzwoniłem po taksówkę. Jedziemy, żona krzyczy, ja zestresowany, a taksówkarz jedzie jak na wycieczkę 40 na godzinę !! Ale niestety warunki atmosferyczne nie pozwalały na szybszą jazdę. Już miałem czarny scenariusz przed oczyma, że moje dziecko urodzi się w taksówce. Na szczęście dotarliśmy do szpitala w dwupaku.

Tam już prosto na porodówkę. Przez kolejne 7 godzin żona strasznie się męczyła, a ja razem z nią. Uwierzcie mi, nie wiedziałam, że moja żona ma tyle sił…Córeczka przyszła na świat o 5.20. Chociaż kruszynka była maleńka, bo ważyła zaledwie 2350 g to był i jest to największy skarb w naszej rodzinie.

Autor: Sławomir Chacinski

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam