Książka - projekt charytatywny - Macierzyństwo bez photoshopa - 20 historii "bez lukru"! Patronat BlogiMam

Kochane, bardzo się cieszymy, że to już IV edycja projektu charytatywnego "Macierzyństwo bez lukru" zainicjowanego przez Dorotę Smoleń - znaną blogerkę, kobietę o wielkim sercu, która poruszyła swoim działaniem tysiące Mam! To właśnie dzieki tej akcji pomoc otrzymuje mały Mikołajek, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

W książce wydanej przez Wydawnictwo Sensus znajdziecie 20 szczerych opowieści Matek na temat części ciała na które najczęściej narzekamy po porodzie:) Historie te opisują podejście do macierzyństwa Kobiet prawdziwych, nie wymodelowanych przez media i oczekiwania innych ludzi, którzy często  z macierzyństwem nie mają zbyt dużo wspólnego;)

Każda Mama zasługuje na samoakceptację i miłość do siebie, każda z nas jest warta wszystkiego co najlepsze! Zrozumienie tego i wyhamowanie wszelkich chęci sprostania nie własnym ideałom zezwala dać sobie pozwolenie na bycie czasem słabszą. Uczy odmawiać i dbać o własny komfort psychiczny.

Do każdej Mamy należy wybór w jaki sposób traktować swoje ciało: czy schudnąć czy przytyć, a może powiększyć sobie piersi, a może olać wszystko i wreszcie zjeść tą wymarzoną czekoladę!

Ta publikacja powstała dzięki odważnym, pełnym dobrego humoru i pasji Blogerek. Dziewczyny, jesteście Super! To dzięki Wam tysiące kobiet wreszcie wyluzują i zrozumieją, że nam Matkom brakuje tylko jednego: pewności siebie!

A więc do dzieła! Głęboki wdech-wydech i tak po prostu - cieszmy się sobą:)))

"Macierzyństwo bez photoshopa" to pozycja obowiązkowa dla każda Matki! Zamówić książkę możecie tutaj: >zamawiam książkę<.

 

Zachęcamy także do wpłacania darowizn dla Mikołaja:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Bank PeKaO SA Oddział 1 w Warszawie

Tytuł wpłaty:

13401 Kamiński Mikołaj - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Komentarze Facebook

Najnowsze

Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

4 x najprostszy przepis na domowe lody

wkawiarence, 31.05.2023

Sprzątanie po imprezie

Dziewczynka Pełna Mocy, 29.05.2023

Makaron w sosie brokułowym

mamprzepis.pl, 27.05.2023

Jak wybrać apartament?

Dziewczynka Pełna Mocy, 25.05.2023

Kaszka do picia na noc?

RozszerzanieDiety, 24.05.2023

Zupa brokułowa z ryżem

Gośka, 23.05.2023