Książka - projekt charytatywny - Macierzyństwo bez photoshopa - 20 historii "bez lukru"! Patronat BlogiMam

Kochane, bardzo się cieszymy, że to już IV edycja projektu charytatywnego "Macierzyństwo bez lukru" zainicjowanego przez Dorotę Smoleń - znaną blogerkę, kobietę o wielkim sercu, która poruszyła swoim działaniem tysiące Mam! To właśnie dzieki tej akcji pomoc otrzymuje mały Mikołajek, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

W książce wydanej przez Wydawnictwo Sensus znajdziecie 20 szczerych opowieści Matek na temat części ciała na które najczęściej narzekamy po porodzie:) Historie te opisują podejście do macierzyństwa Kobiet prawdziwych, nie wymodelowanych przez media i oczekiwania innych ludzi, którzy często  z macierzyństwem nie mają zbyt dużo wspólnego;)

Każda Mama zasługuje na samoakceptację i miłość do siebie, każda z nas jest warta wszystkiego co najlepsze! Zrozumienie tego i wyhamowanie wszelkich chęci sprostania nie własnym ideałom zezwala dać sobie pozwolenie na bycie czasem słabszą. Uczy odmawiać i dbać o własny komfort psychiczny.

Do każdej Mamy należy wybór w jaki sposób traktować swoje ciało: czy schudnąć czy przytyć, a może powiększyć sobie piersi, a może olać wszystko i wreszcie zjeść tą wymarzoną czekoladę!

Ta publikacja powstała dzięki odważnym, pełnym dobrego humoru i pasji Blogerek. Dziewczyny, jesteście Super! To dzięki Wam tysiące kobiet wreszcie wyluzują i zrozumieją, że nam Matkom brakuje tylko jednego: pewności siebie!

A więc do dzieła! Głęboki wdech-wydech i tak po prostu - cieszmy się sobą:)))

"Macierzyństwo bez photoshopa" to pozycja obowiązkowa dla każda Matki! Zamówić książkę możecie tutaj: >zamawiam książkę<.

 

Zachęcamy także do wpłacania darowizn dla Mikołaja:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Bank PeKaO SA Oddział 1 w Warszawie

Tytuł wpłaty:

13401 Kamiński Mikołaj - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*