Gryziakowa biżuteria

Kolorowa, śliczna biżuteria do gryzienia, ogromny wybór - tylko nie ma jej w Polsce - trzeba zamawiać z USA, UK id. A może jakaś mama chciałaby założyć własny biznes - sklep z gryziakową biżuterią? Za podsunięcie pomysłu proszę o kilka błyskotek, które rozdamy wśród czytelniczek mojego bloga. Chętnie zareklamuje nowy sklep :-)

Ostatni raz biżuterię nosiłam tuż przed wejściem na porodówkę (tam kazano mi ją zdjąć i tak już zostało). Przez pierwsze miesiące zaabsorbowana dzieckiem nawet o tym nie myślałam. Potem maluch zaczął wszystko chwytać i tarmosić, a obecnie jesteśmy na etapie "wszystkogryzienia" i nie zanosiło się na zmiany w tej kwestii. Szukając gryzaków dla Dziumdziusia trafiłam na biżuterię do gryzienia (jak ją nazwał mój mąż "gryziakową biżuterię").

Zacznę od tej, która najbardziej mi się podoba - Chewbeads. Biżuteria została stworzona jak się zapewne domyślacie przez mamę :-) Wybór jest naprawdę duży - koraliki, naszyjniki bransoletki w różnych kolorach i kształtach. Koraliki są wykonane w 100% z silikonu i nie zawierają szkodliwych BPA, PVC, ftalanów,kadmu czy ołowiu. Biżuteria jest lekka dla mamy i miękka dla dziąsełek "małego wampirka". Dodatkowo łatwa w utrzymaniu w czystości, można ją myć także w zmywarce. Naszyjniki wyposażone są w zapięcie typu Break Away dla większego bezpieczeństwa (szarpnięcie spowoduje rozpięcie naszyjnika). Producent podpowiada, że oprócz standardowych zastosowań (czyli jako biżuteria, gryzak lub zabawka) bransoletki mogą przypominać mamom, którą piersią ostatnio karmiły.
Ciąg dalszy i propozycje biżuterii innych firm na moim blogu, zapraszam
http://dziumdziusiowo.blogspot.com/2012/11/gryziakowa-bizuteria_23.html

Pozdrawiam,
Mama Dziumdziusia

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Czy fascynatory są modne?

MarysiaB, 21.04.2024

Jak dostać zestaw LEGO za darmo?

MarysiaB, 20.04.2024

Jaki syntezator na początek?

MarysiaB, 19.04.2024

Płatki jaglane na mleku

RozszerzanieDiety, 19.04.2024

Opowieści o kolorach

lecibocian, 18.04.2024