Ciąża w obiektywie - pamiątka na lata. Koniecznie musi być!

Każda z moich ciąż była dla mnie źródłem niekończącej się radości. Odliczałam dni do przyjścia na świat mojego dzieciątka i z wielką radością obserwowałam mój coraz większy brzuszek. Mąż z wielkim zapałem robił zdjęcia dzidzi w brzuszku i teraz mamy cudowne pamiątki. Polecam wykonanie takiej ciążowej sesji każdej przyszłej mamie. Wcale nie musimy iść od razu do profesjonalnego fotografa, możemy sami poeksperymentować ze zdjęciami.

Poniżej przedstawię garść informacji, które pomogą w idealnym uchwyceniu ciążowego brzuszka:

    1. Sesję najlepiej robić na początku trzeciego trymestru ciąży, nasz brzuszek jest wtedy dobrze widoczny, a twarz nie jest jeszcze mocno napuchnięta.

    2. Skupiamy się wprawdzie na brzuszku, ale jednak warto wykonać lekki dokładny makijaż, który będzie podkreślał atuty przyszłej mamy. Nie zapominamy o paznokciach, które często widać na zdjęciu.

    3. Zdjęcia nie muszą przedstawiać tylko brzuszka. Wspólna sesja z mężem lub partnerem będzie dopełnieniem i pokazaniem naszej całej rodziny. Jeśli są już na świecie dzieci, to oczywiście również je włączamy do zabawy. Mogą np. trzymać tabliczki z napisem "Jestem jedynakiem do..." .

    4. Zdjęcie z dłońmi na brzuchu jest piękne i czułe, ale może warto postawić na kreatywność. Najciekawsze zdjęcia ciążowe charakteryzują się niebanalnym pomysłem i jego wykonaniem.

    5. No i najważniejsze - nie stresujmy się tym, jak wyjdą zdjęcia. Sesja ma być dobrą zabawą. Pokażmy nasz dobry nastrój i szczęście.


Barbara z Chwytam Szczęście ( www.testolandiazadarmo.blogspot.com )

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam