Ciąża w obiektywie - pamiątka na lata. Koniecznie musi być!

Każda z moich ciąż była dla mnie źródłem niekończącej się radości. Odliczałam dni do przyjścia na świat mojego dzieciątka i z wielką radością obserwowałam mój coraz większy brzuszek. Mąż z wielkim zapałem robił zdjęcia dzidzi w brzuszku i teraz mamy cudowne pamiątki. Polecam wykonanie takiej ciążowej sesji każdej przyszłej mamie. Wcale nie musimy iść od razu do profesjonalnego fotografa, możemy sami poeksperymentować ze zdjęciami.

Poniżej przedstawię garść informacji, które pomogą w idealnym uchwyceniu ciążowego brzuszka:

    1. Sesję najlepiej robić na początku trzeciego trymestru ciąży, nasz brzuszek jest wtedy dobrze widoczny, a twarz nie jest jeszcze mocno napuchnięta.

    2. Skupiamy się wprawdzie na brzuszku, ale jednak warto wykonać lekki dokładny makijaż, który będzie podkreślał atuty przyszłej mamy. Nie zapominamy o paznokciach, które często widać na zdjęciu.

    3. Zdjęcia nie muszą przedstawiać tylko brzuszka. Wspólna sesja z mężem lub partnerem będzie dopełnieniem i pokazaniem naszej całej rodziny. Jeśli są już na świecie dzieci, to oczywiście również je włączamy do zabawy. Mogą np. trzymać tabliczki z napisem "Jestem jedynakiem do..." .

    4. Zdjęcie z dłońmi na brzuchu jest piękne i czułe, ale może warto postawić na kreatywność. Najciekawsze zdjęcia ciążowe charakteryzują się niebanalnym pomysłem i jego wykonaniem.

    5. No i najważniejsze - nie stresujmy się tym, jak wyjdą zdjęcia. Sesja ma być dobrą zabawą. Pokażmy nasz dobry nastrój i szczęście.


Barbara z Chwytam Szczęście ( www.testolandiazadarmo.blogspot.com )

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam