Wiktor - mały zwycięzca

Mój synek będzie nosił piękne, zwycięskie imię WIKTOR :) Mało kto wie, że Wiktor obchodzi swoje imieniny kilkanaście razy w roku. Dlaczego właśnie takie imię wybraliśmy?
 
Zrobiliśmy to z kilku ważnych powodów. Po pierwsze nie wiedzieliśmy, czy nasz synek kiedykolwiek się pojawi. Po długich miesiącach starań o dziecko straciliśmy już nadzieję, że to może się w końcu wydarzyć, i że zajdę w ciążę. Aż tu nagle...dwie czerwone kreseczki oznajmiły nam tę cudowną nowinę :)
 
Od razu wiedzieliśmy, że dzieciątko, które noszę, to mały zwycięzca. Po drugie lekarz potwierdził tę cudowną nowinę pewnego kwietniowego dnia, kiedy obchodzimy imieniny Wiktora. Jednak nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, jakiej płci jest nasze dziecko.
Tym bardziej byliśmy zaskoczeni, gdy lekarz powiedział nam, że będziemy mieli synka :) A zrobił to w lipcu, dokładnie w kolejnym terminie, który przypada na imieniny Wiktora.
I najważniejsze...termin porodu obliczony został na 2 XII :) Jak podaje "Księga imion i patronów" dokładnie na dzień imienin WIKTORA.
A gdy dokładniej zapoznaliśmy się z imieniem Wiktor, okazało się, że obchodzi on swoje imieniny także w dniu urodzin mojego męża oraz dzień po jego imieninach. To imię samo nas wybrało i tylko jeden problem zostanie do rozwiązania...kiedy mój synek faktycznie będzie obchodził imieniny? :)
 
Autoka: Agnieszka Wójcik

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam