Wiktor - mały zwycięzca

Mój synek będzie nosił piękne, zwycięskie imię WIKTOR :) Mało kto wie, że Wiktor obchodzi swoje imieniny kilkanaście razy w roku. Dlaczego właśnie takie imię wybraliśmy?
 
Zrobiliśmy to z kilku ważnych powodów. Po pierwsze nie wiedzieliśmy, czy nasz synek kiedykolwiek się pojawi. Po długich miesiącach starań o dziecko straciliśmy już nadzieję, że to może się w końcu wydarzyć, i że zajdę w ciążę. Aż tu nagle...dwie czerwone kreseczki oznajmiły nam tę cudowną nowinę :)
 
Od razu wiedzieliśmy, że dzieciątko, które noszę, to mały zwycięzca. Po drugie lekarz potwierdził tę cudowną nowinę pewnego kwietniowego dnia, kiedy obchodzimy imieniny Wiktora. Jednak nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, jakiej płci jest nasze dziecko.
Tym bardziej byliśmy zaskoczeni, gdy lekarz powiedział nam, że będziemy mieli synka :) A zrobił to w lipcu, dokładnie w kolejnym terminie, który przypada na imieniny Wiktora.
I najważniejsze...termin porodu obliczony został na 2 XII :) Jak podaje "Księga imion i patronów" dokładnie na dzień imienin WIKTORA.
A gdy dokładniej zapoznaliśmy się z imieniem Wiktor, okazało się, że obchodzi on swoje imieniny także w dniu urodzin mojego męża oraz dzień po jego imieninach. To imię samo nas wybrało i tylko jeden problem zostanie do rozwiązania...kiedy mój synek faktycznie będzie obchodził imieniny? :)
 
Autoka: Agnieszka Wójcik

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam