Rozstrzygnięcie konkursu Wszystko z Imieniem

Witajcie!

Dziękujemy serdecznie Wszystkim Rodzicom, którzy przysłali do nas swoje historie!

Do konkursu zostało zgłoszonych 119 prac! Każda z nich niepowtarzalna i zawiera unikatową treść. Wszystkie niewątpliwie poruszające i z pewnością jeszcze nie jeden raz zainspirują rodziców, wybierających imiona dla swoich dzieci.

Wzruszałyśmy się i uśmiechałyśmy, podziwiałyśmy i cieszyłyśmy się buźkami ślicznych maluszków dodając Wasze historie :)

Umieszczamy list od Beaty, współwłaścicielki sklepu Wszystko z Imieniem, fundatora nagród w konkursie Wszystko z Imieniem.

"To był mocno energetyczny dzień, poranny występ w DDTVN z grupą przedszkolną mojego peirworodnego, potem czytanie Waszych ostatnich historii, potem wieczorne Halloween z przedszkolem synka. Ahhh...i najważniejszy moment wieczoru ogłoszenie wyników.

Kochani konkursowicze, dziekuję Wam serdecznie za wszystkie wpisy. Taka ilośc historii mile mnie zaskoczyła. Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale wybór nie był prosty. Każdą historię czytałam z zaangażowaniem, a czasem nawet wracając do nich po raz kolejny, ale wyboru trzeba było dokonac i tak oto wedle mojej bardzo skromnej i sugestywnej oceny wybrałam:

1. Historię Zuzanny jedynej w swoim rodzaju, autorki Anny Macharzina - za historię, która chwyciła mnie za serce, nie z litości nad trudami ciąży, bo tych historii sama znam wiele, ale za mocno wzruszająco-rozweselający wątek rozkosznej Lenki - ja po prostu od razu ją sobie wyobraziłam, opiekuńczą, wesołą i mówiącą do brzuszka:)

2. Historię Basi - jak to było, autorstwa Patrycji Z. - za mocne wpisanie w tradycję górnictwa, wielopokoleniowego oraz by nadal partonowała swojemu Tacie w jego pracy.

3. Historię Hektora, autorstwa Beaty Surmacz - za oryginalnośc wyboru, za to że nie jest Ernesto, bo z tą gardą w mamusinym brzuszku zdecydowanie lepiej mu z Hektorem i z gratulacjami za najszybciej zdobyty pas w jego młodziutkim życiu:)

Chciałabym dodatkowo nagrodzić prace wszystkich i tak oto powstał pomysł ufundowania nagrody dla wszystkich w postaci Bonu Rabatowego o wartości 30% na zakup poduszki z imieniem. Kod rabatu: blogi mam. Termin ważności bonu: od 1.11.2013 do 30.11.2013.

Raz jeszcze serdecznie dziekuję:)

pozdrawiam, Beata Dużyk-Borowiec, współwłaścicielka sklepu wszystkozimieniem.pl"

 

Gratulujemy Zwyciężczyniom i Wszystkim Rodzicom za piękne i inspirujące historie!

Zwycięzców prosimy o kontakt ze sklepem poprzez formularz: przejdź do formularza.

Serdecznie pozdrawiamy :)

Redakcja BlogiMam.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Jakie są huśtawki dla dzieci?

MarysiaB, 14.07.2024

Czy pchacz szkodzi?

MarysiaB, 13.07.2024

Co to jest koksu 5 gram?

MarysiaB, 12.07.2024

W co się bawić z 4 latkiem?

MarysiaB, 12.07.2024

Kiedy kask ortopedyczny?

MarysiaB, 11.07.2024

Jakie kapcie dla 4 latka?

MarysiaB, 11.07.2024