Rozstrzygnięcie konkursu Wszystko z Imieniem

Witajcie!

Dziękujemy serdecznie Wszystkim Rodzicom, którzy przysłali do nas swoje historie!

Do konkursu zostało zgłoszonych 119 prac! Każda z nich niepowtarzalna i zawiera unikatową treść. Wszystkie niewątpliwie poruszające i z pewnością jeszcze nie jeden raz zainspirują rodziców, wybierających imiona dla swoich dzieci.

Wzruszałyśmy się i uśmiechałyśmy, podziwiałyśmy i cieszyłyśmy się buźkami ślicznych maluszków dodając Wasze historie :)

Umieszczamy list od Beaty, współwłaścicielki sklepu Wszystko z Imieniem, fundatora nagród w konkursie Wszystko z Imieniem.

"To był mocno energetyczny dzień, poranny występ w DDTVN z grupą przedszkolną mojego peirworodnego, potem czytanie Waszych ostatnich historii, potem wieczorne Halloween z przedszkolem synka. Ahhh...i najważniejszy moment wieczoru ogłoszenie wyników.

Kochani konkursowicze, dziekuję Wam serdecznie za wszystkie wpisy. Taka ilośc historii mile mnie zaskoczyła. Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale wybór nie był prosty. Każdą historię czytałam z zaangażowaniem, a czasem nawet wracając do nich po raz kolejny, ale wyboru trzeba było dokonac i tak oto wedle mojej bardzo skromnej i sugestywnej oceny wybrałam:

1. Historię Zuzanny jedynej w swoim rodzaju, autorki Anny Macharzina - za historię, która chwyciła mnie za serce, nie z litości nad trudami ciąży, bo tych historii sama znam wiele, ale za mocno wzruszająco-rozweselający wątek rozkosznej Lenki - ja po prostu od razu ją sobie wyobraziłam, opiekuńczą, wesołą i mówiącą do brzuszka:)

2. Historię Basi - jak to było, autorstwa Patrycji Z. - za mocne wpisanie w tradycję górnictwa, wielopokoleniowego oraz by nadal partonowała swojemu Tacie w jego pracy.

3. Historię Hektora, autorstwa Beaty Surmacz - za oryginalnośc wyboru, za to że nie jest Ernesto, bo z tą gardą w mamusinym brzuszku zdecydowanie lepiej mu z Hektorem i z gratulacjami za najszybciej zdobyty pas w jego młodziutkim życiu:)

Chciałabym dodatkowo nagrodzić prace wszystkich i tak oto powstał pomysł ufundowania nagrody dla wszystkich w postaci Bonu Rabatowego o wartości 30% na zakup poduszki z imieniem. Kod rabatu: blogi mam. Termin ważności bonu: od 1.11.2013 do 30.11.2013.

Raz jeszcze serdecznie dziekuję:)

pozdrawiam, Beata Dużyk-Borowiec, współwłaścicielka sklepu wszystkozimieniem.pl"

 

Gratulujemy Zwyciężczyniom i Wszystkim Rodzicom za piękne i inspirujące historie!

Zwycięzców prosimy o kontakt ze sklepem poprzez formularz: przejdź do formularza.

Serdecznie pozdrawiamy :)

Redakcja BlogiMam.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*