Mąż daje sex ogłoszenia. Zdradzona kobieta w ciąży

Mam 25 lat i jestem w pierwszej ciąży. Będziemy mieli córeczkę, śliczną i kochaną. Już nie mogę się doczekać!

Tak bardzo pragnęliśmy tej ciąży! Jednak już w drugim trymestrze przyłapałam mojego męża na dodawaniu sex ogłoszeń na różnych portalach ogłoszeniowych.

Jestem załamana, bo czuję się zdradzona. Ten człowiek zdradził moje zaufanie i moje uczucia, skrzywdził nas z córką. Nie jestem w stanie mu wybaczyć tego zachowania, a mój smutek narasta gdyż jestem w stanie błogosławionym i muszę się cieszyć, być radosna i pozytywnie nastrojona, a zamiast tego leją mi się łzy!

Walizki spakowane i już jutro ten człowiek wyjeżdża z naszego domu, być może na zawsze. Czuję nawet ulgę, bo będę mogła pobyć sama i przestać zamartwiać się, dyskutować i kłócić się o to samo.

Mąż obiecał, że w tym czasie zasięgnie porady psychologa, bo czuje, że jest uzależniony od seksualnych kontaktów z przypadkowymi osobami przez internet. Trzymam kciuki, żeby mu się udało.

Słyszałam, że niektórym osobom uzależnionym od tytoniu, udaje się przestać palić od razu, gdy powiedzą sobie: nie palę od dziś, jeśli mają wystarczająco silny powód. W to chcę wierzyć!

Najbardziej trzymam kciuki za siebie, moją córkę i za to, żeby nasze pierwsze spotkanie odbyło się bez komplikacji. To jest mój cel! O innych sprawach pomyślę później!

Swoją drogą kochane Kobietki, warto czasem przejrzeć skrzynkę mailową lub telefony waszych wybrańców, a nuż się okaże, że także jesteście okłamywane!

Kobieta w ciąży

Komentarze Facebook

Najnowsze

Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

4 x najprostszy przepis na domowe lody

wkawiarence, 31.05.2023

Sprzątanie po imprezie

Dziewczynka Pełna Mocy, 29.05.2023

Makaron w sosie brokułowym

mamprzepis.pl, 27.05.2023

Jak wybrać apartament?

Dziewczynka Pełna Mocy, 25.05.2023

Kaszka do picia na noc?

RozszerzanieDiety, 24.05.2023

Zupa brokułowa z ryżem

Gośka, 23.05.2023