Mąż daje sex ogłoszenia. Zdradzona kobieta w ciąży

Mam 25 lat i jestem w pierwszej ciąży. Będziemy mieli córeczkę, śliczną i kochaną. Już nie mogę się doczekać!

Tak bardzo pragnęliśmy tej ciąży! Jednak już w drugim trymestrze przyłapałam mojego męża na dodawaniu sex ogłoszeń na różnych portalach ogłoszeniowych.

Jestem załamana, bo czuję się zdradzona. Ten człowiek zdradził moje zaufanie i moje uczucia, skrzywdził nas z córką. Nie jestem w stanie mu wybaczyć tego zachowania, a mój smutek narasta gdyż jestem w stanie błogosławionym i muszę się cieszyć, być radosna i pozytywnie nastrojona, a zamiast tego leją mi się łzy!

Walizki spakowane i już jutro ten człowiek wyjeżdża z naszego domu, być może na zawsze. Czuję nawet ulgę, bo będę mogła pobyć sama i przestać zamartwiać się, dyskutować i kłócić się o to samo.

Mąż obiecał, że w tym czasie zasięgnie porady psychologa, bo czuje, że jest uzależniony od seksualnych kontaktów z przypadkowymi osobami przez internet. Trzymam kciuki, żeby mu się udało.

Słyszałam, że niektórym osobom uzależnionym od tytoniu, udaje się przestać palić od razu, gdy powiedzą sobie: nie palę od dziś, jeśli mają wystarczająco silny powód. W to chcę wierzyć!

Najbardziej trzymam kciuki za siebie, moją córkę i za to, żeby nasze pierwsze spotkanie odbyło się bez komplikacji. To jest mój cel! O innych sprawach pomyślę później!

Swoją drogą kochane Kobietki, warto czasem przejrzeć skrzynkę mailową lub telefony waszych wybrańców, a nuż się okaże, że także jesteście okłamywane!

Kobieta w ciąży

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam