Bardzo fajny gigant - książka Roalda Dahla oraz trailer filmu

Kiedy usłyszysz za oknem podejrzany hałas, nie próbuj się chować pod kołdrę. Olbrzym, który kradnie dzieciom koszmary i tak Cię znajdzie... Na szczęście Bardzo Fajny Gigant - przyjaciel Sophie - nie jest okrutnym stworem. Ale w Anglii są również inne olbrzymy – o wiele mniej przyjemne, które zajadają się dzieciakami. Czy Sophie i BFG uda się ich powstrzymać? Miejmy nadzieję, że tak!

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który ukazuje jej tajemniczą i magiczną krainę została napisana lata temu przez Roalda Dahla i wciąż jest bardzo popularna.

Już teraz możecie zobaczyć ekranizację tej powieści, którą wyreżyserował genialny Steven Spielberg.

Gigant wydaje się być przerażającym potworem, ale już po chwili zyskuje w oczach czytelników i widzów. Zabawny sposób w jaki mówi i przekręca słowa budzi wielką sympatię:) Taki jest początek przyjaźni małej sierotki i Bardzo Fajnego Giganta. Okazuje się, że wielka przyjaźń pomiędzy bardzo różnymi ludźmi jest możliwa i wspólnie przyjaciele mogą zrobić wiele dobrego

Polecamy przeczytać książkę Bardzo Fajny Gigant. Możecie ją zamówić na stronie Wydawnictwa Znak >tutaj<.

Wybierzcie się także na film, żeby zobaczyć jak Steven Spielberg zinterpretował tę historię:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam