Akcja Bycie Mamą #7! Wydawnictwo Sensus i trzy książki (NIE)Grzeczni? do zgarnięcia:)

Mamusie! Wystartowała siódma akcja Bycie Mamą!

Akcję przygotowałyśmy wspólnie z Wydawnictwem Sensus.

Do wygrania są wspaniałe nagrody: 3 książki (NIE)Grzeczni? autorstwa Małgorzaty Bajko i Moniki Janiszewskiej .

Kilka słów o książce w skrócie:


"(NIE)GRZECZNI?
to napisana z humorem książka dla rodziców o dzieciach.

Tak o niej piszą autorki:


Jeśli interesuje Cię świat widziany z perspektywy dziecka zapraszamy do lektury książki „(Nie)grzeczni?” autorstwa Małgorzaty Bajko i Moniki Janiszewskiej. Książka prezentuje m.in. kilkadziesiąt scenek sytuacyjnych, których bohaterami się dzieci i dorośli. Każda strona zupełnie inaczej postrzega świat, co powoduje, że typowe dziecięce zachowania oraz naturalność i spontaniczność cechująca  kilkulatków, są oceniane jako przejawy niegrzeczność, złej woli czy też chęci manipulowania rodzicem.  „(Nie)grzeczni?” to podpowiedź, jak zbudować autentyczną i głęboką relację z dzieckiem, opartą na poszanowaniu jego marzeń, potrzeb i odrębności.

 

W ramach akcji, która potrwa do 17 października prześlijcie swój artykuł o tematyce rodzicielskiej, kobiecej, macierzyńskiej lub spolecznej na adres redakcji: redakcja@blogimam.pl

Autorki trzech najciekawszych artykułów zostaną nagrodzone książkami (NIE)Grzeczni?. Recenzję książki przeczytacie >tutaj<.

Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Czekamy wraz z Czytelniczkami na Wasze nowe historie i inspirujące artykuły.  I pamiętajcie - to my - Mamy jesteśmy najlepszymi ekspertkami, jeżeli chodzi o dzieci!

Buziaki :*

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam