Życzenia wigilijne się spełniają... miłość od pierwszego spojrzenia

Ta historia jest prawdziwa i do dziś wspominam tamte chwile z łezką w oku. Pragnęłam wielkiej miłości i bliskiej osoby, która będzie zawsze przy mnie.

Moja przyjaciółka zaprosiła mnie na tańce choć musiałam pomagać w porządkach świątecznych przyjęłam zaproszenie. Poszłyśmy na wieczór Wigilijny połączony z zabawą taneczną. Ja z natury nieśmiała parzyłam na wspaniałych mężczyzn tańczących na parkiecie. Jeden przykuł moją uwagę, brunet o piwnych oczach, wysoki, tańczący bardzo figlarnie.

Patrzyłam na niego z namiętnością choć wiedziałam że ma powodzenie u dziewczyn i pewnie mnie nie zauważy. Ale podeszłam do niego nieśmiało z opłatkiem aby złożyć mu życzenia świąteczne i zamarłam kiedy spojrzał na mnie swoimi piwnymi oczami.

miłość od pierwszego wejrzenia, konkursy literackie

Zatańczył ze mną i do dziś tańczymy razem 17 lat. Kocham go i jestem szczęśliwa. A życzenie wigilijne się spełniło jesteśmy razem i razem pozostaniemy na wiele lat. Już nie jestem sama mam przy sobie wspaniałego człowieka i dwójkę wspaniałych dzieci. To moja wigilijna opowieść.

Iza W.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Epl Table Week 18 2020

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Bowling Around Me

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Tic Tac Toe Xoxo Cupcake Surprise

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Minecraft Dungeons Pc

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Cyberpunk 2077 Cheat

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Gta 6 Spek

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Football Scores Championship

Magdalena.Siry, 28.07.2021