Zrecenzuj antologię „Macierzyństwo bez lukru 2” i wygraj nagrodę

„Macierzyństwo bez lukru”, charytatywna akcja matek-blogerek na rzecz ciężko chorego Mikołajka wchodzi w kolejną fazę. Tym razem można pomóc chłopczykowi, a przy tym zdobyć nagrodę.

Każda wzmianka o antologii przyczynia się do popularyzowania naszej akcji, co przekłada się na wsparcie dla Mikołajka, zatem wszystkich czytelników antologii zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję. Wystarczy napisać tekst o objętości minimum 1 tys. znaków i przesłać go do 20 stycznia na adres mblukru(maupa)gmail.com. Na zwycięzców czeka m.in. bon do KappAhl o wartości 100 zł, zabieg masażu podciśnieniowego w gabinecie kosmetycznym, ręcznie uszyty miś, piękne kolczyki, abonamenty na czytanie w Legimi.com i bony na e-booki w RW2010.

Pełna lista nagród, informacje i zasady konkursu znajdują się tutaj: http://macierzynstwo-bez-lukru.blogspot.com/2013/01/konkurs-na-recenzje-...

Gorąco zachęcamy do udziału!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam