Zagraj z Basią! Nowy konkurs i ciekawe nagrody w dniach 29.03 - 15.04. Poznaj szczegóły!

Drogie Mamy i Drodzy Tatusiowie!

Nasz ulubiony serwis BlogiMam objął patronatem medialnym wydanie najnowszej książeczki z serii „Basia” Wydawnictwa Egmont: „Basia i urodziny w muzeum”.

Z tej okazji powracamy z konkursową grą Memory! Każda z 10 osób, która uzyska najlepsze wyniki w grze otrzyma super zestaw 3 książeczek z serii Basia. Warto wziąć udział w konkursie i wygrać urocze i rozwijające wyobraźnię książeczki dla swojego Dziecka!

Konkurs trwa od 29.03 do 15.04.2014

Ogłoszenie wyników nastąpi 16.04.2014

Zapraszamy do zabawy!

Zasady udziału w konkursie:

Zaloguj się lub zarejestruj (jeśli jeszcze nie masz konta) i weź udział w naszej zabawie. Zagraj z Basią w grę Memory: www.blogimam.pl/gra-memory.

Znajdź identyczne obrazki i połącz je w pary. Uważaj na uciekający czas. Do przejścia są 3 poziomy. Zdobądź jak najwięcej punktów i Wygraj zestaw 3 książeczek z serii „Basia” Wydawnictwa Egmont".

O Sponsorze nagród:

Wydawnictwo Egmont powstało w 1878 r. W Kopenhadze. W Polsce pojawiło się w 1990 r. Pierwszym produktem był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Dziś, po dwudziestu latach, jest największym w Polsce wydawcą książek i czasopism dla dzieci i młodzieży. Wydaje m.in. książeczki z serii „Basia”.

Książeczki z serii "Basia"  przedstawiają przygody małej dziewczynki o imieniu Basia, która mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Znajduje się w trudnych sytuacjach i próbuje sobie z nimi poradzić i odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi.

Właśnie ukazała się najnowsza książeczka z tej serii: „Basia i urodziny w muzeum” – jeśli chcecie dowiedzieć się jakie atrakcje spotkały Basię w Muzeum Narodowym – przeczytajcie ją koniecznie!

Więcej informacji o serii książeczek "Basia" dowiecie się z oficjalnej strony: www.Basia.com.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam