Zagraj z Basią! Nowy konkurs i ciekawe nagrody w dniach 29.03 - 15.04. Poznaj szczegóły!

Drogie Mamy i Drodzy Tatusiowie!

Nasz ulubiony serwis BlogiMam objął patronatem medialnym wydanie najnowszej książeczki z serii „Basia” Wydawnictwa Egmont: „Basia i urodziny w muzeum”.

Z tej okazji powracamy z konkursową grą Memory! Każda z 10 osób, która uzyska najlepsze wyniki w grze otrzyma super zestaw 3 książeczek z serii Basia. Warto wziąć udział w konkursie i wygrać urocze i rozwijające wyobraźnię książeczki dla swojego Dziecka!

Konkurs trwa od 29.03 do 15.04.2014

Ogłoszenie wyników nastąpi 16.04.2014

Zapraszamy do zabawy!

Zasady udziału w konkursie:

Zaloguj się lub zarejestruj (jeśli jeszcze nie masz konta) i weź udział w naszej zabawie. Zagraj z Basią w grę Memory: www.blogimam.pl/gra-memory.

Znajdź identyczne obrazki i połącz je w pary. Uważaj na uciekający czas. Do przejścia są 3 poziomy. Zdobądź jak najwięcej punktów i Wygraj zestaw 3 książeczek z serii „Basia” Wydawnictwa Egmont".

O Sponsorze nagród:

Wydawnictwo Egmont powstało w 1878 r. W Kopenhadze. W Polsce pojawiło się w 1990 r. Pierwszym produktem był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Dziś, po dwudziestu latach, jest największym w Polsce wydawcą książek i czasopism dla dzieci i młodzieży. Wydaje m.in. książeczki z serii „Basia”.

Książeczki z serii "Basia"  przedstawiają przygody małej dziewczynki o imieniu Basia, która mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Znajduje się w trudnych sytuacjach i próbuje sobie z nimi poradzić i odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi.

Właśnie ukazała się najnowsza książeczka z tej serii: „Basia i urodziny w muzeum” – jeśli chcecie dowiedzieć się jakie atrakcje spotkały Basię w Muzeum Narodowym – przeczytajcie ją koniecznie!

Więcej informacji o serii książeczek "Basia" dowiecie się z oficjalnej strony: www.Basia.com.pl

Komentarze Facebook

Najnowsze

Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam