Wesołe narodziny Kevina w Wigilię!

Pięć lat temu dzień przed wigilią przygotowywałam potrawy świąteczne, aż mi ślinka ciekła na ich widok, po prostu mniam. Razem z rodziną rozmawialiśmy, żartowaliśmy spędzaliśmy miło czas przed wigilią. Zapomniałam dodać, że byłam w 9 miesiącu ciąży, i właśnie ten temat był najlepszym tematem do żartów. Wszyscy śmiali się i mówili:
- Kamila, ale będzie jak jutro zaczniesz rodzić i nici z kolacji, którą przygotowywałaś, i na którą masz tak wielką ochotę!
- Nawet tak nie żartujcie, bo wypaplacie!!!
Zbliżał się wieczór więc po kąpieli położyłam się spać, w nocy obudziłam się i zorientowałam, że odeszły mi wody, nie ukrywam, że byłam lekko zaskoczona choć to moje drugie dziecko. Mojej siostrze (Gosi) kazałam obudzić drugą siostrę (Basię), która jako jedyna ma prawo jazdy w naszej rodzinie, podczas gdy mąż się mną zajmował bym się uspokoiła moja siostra poszła powiadomić druga, że rodzę.
 
Dopiero po tym wszystkim dowiedziałam się co się wtedy działo gdy moja siostra poszła budzić drugą to ta nie mogła uwierzyć i myślała, że żartujemy sobie bo cały dzień ten temat był formą żartu. Ale gdy w końcu dotarło do Basi, że ja naprawdę rodzę oprzytomniała i zawiozła mnie do szpitala, gdzie urodziłam swojego kochanego synka Kevina. Całą wigilię spędziłam w szpitalu, a moja rodzina przyszła do mnie z moimi ulubionymi potrawami, żebym mogła też zjeść to na co miałam taką ochotę.
 

Dalia

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam