W to się gra na Święta. Świat planszowej rozrywki Egmont

Okres przedświąteczny to czas, gdy rodzice, babcie, dziadkowie, a tak naprawdę wszyscy myślą o podarunkach, które położą pod choinką swoim najbliższym. Samo Boże Narodzenie to również moment kiedy można zacieśnić więzy rodzinne, gdyż w codziennej gonitwie często o to trudno. Egmont proponuje gotową listę prezentów – planszówki, które zadowolą i małych i dużych.

Do bestsellerowych tytułów, w które warto zagrać podczas świąt, czy Sylwestra i tym samym ciekawie spędzić wolny czas z rodziną zaliczamy: Duuuszki, Słowostwory, Pędzące Żółwie, Pan tu nie stał, Ratuj króliczki i wiele innych.

Planszówki stanowią znakomitą alternatywę dla telewizji i komputera. Wystarczy zebrać całą swoją rodzinę, o co w święta na szczęście nietrudno i zacząć świetną zabawę. Wśród specjalnie wybranych na tą okazję propozycji są gry o różnym stopniu trudności, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i starszych.

Gry planszowe oferują ciekawą rozrywkę dla każdego: i wytrawnego gracza, i osób, które nigdy wcześniej nie miały z nimi styczności. Dziadkowie mogą przełamać barierę międzypokoleniową z dawno niewidzianymi wnukami, a rodzice mieć pewność, że oferują prezent, który oprócz rozrywki niesie ze sobą zalety. Gry ćwiczą logiczne myślenie, uczą radzenia sobie z emocjami, czy rozwijają.

My bardzo lubimy planszówki, a Wy?:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam