Termometr elektroniczny Visiofocus Smart. Już w październiku, jako nagroda w kolejnej akcji Bycie Mamą!

Nasz partner, sklep medyczny 24medyczny.pl przekazuje nagrodę w akcji konkursowej Bycie Mamą termometr elektroniczny Visiofocus Smart. Jest to jeden z wielu interesujących produktów dostępnych na stronie sklepu, który gwarantuje atrakcyjne ceny i błyskawiczną wysyłkę. Gorąco polecamy!

Akcja rozpocznie się we wrześniu, jak już wszystkie wrócicie z wakacji:))))

Poniżej kilka słów o nagrodzie...

Termometr bezdotykowy Visiofocus Smart Czym jest termometr elektroniczny Visiofocus Smart? Jest to sprawdzony i niezawodny sprzęt, po który możemy sięgnąć w alarmowej sytuacji. Urządzenie posiada szereg zalet, lecz najważniejszą jest zdecydowanie bardzo wysoka precyzja pomiaru. Dzięki temu mamy pewność, że termometr spełnia swoje podstawowe zadanie – doskonale mierzy wysokość gorączki. Zaawansowana technologia w przystępnej formie.

Termometr elektroniczny Visiofocus Smart jest efektem pracy włoskich inżynierów i specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia. Producent tego urządzenia, firma Tecnimed jest wytwórcą pierwszego termometru bezdotykowego na świecie. Doskonała precyzja pomiaru wynika z wielu czynników, warto jednak przyjrzeć się dwóm najważniejszym.
Wbudowany miernik odległości – dzięki niemu termometr informuje nas, czy w trakcie pomiaru znajduje się w odpowiednim położeniu względem badanej powierzchni. Jest to o tyle istotna funkcja, że zbyt bliskie lub zbyt dalekie położenie czujnika termometru skutkuje zaniżeniem lub zawyżeniem pomiaru i tym samym przekłamaniem otrzymanego wyniku.

Ciekawostką może okazać się również wbudowany „analizator temperatury zewnętrznej”. Ten specjalny system stale monitoruje temperaturę miejsca, w którym korzystamy z termometru. Urządzenie następnie samo przelicza różnicę temperatur i bierze ją pod uwagę podczas wskazywania wyniku. Jest to milowy krok naprzód w stronę doskonałej precyzji pomiaru.

Jeden termometr, wiele zastosowań.


Termometr bezdotykowy Visiofocus Smart może być stosowany przez całą rodzinę. Jest bezdotykowy, czyli bezpieczny – nie ma ryzyka przeniesienia zakażenia z jednej osoby na drugą. Sprzęt umożliwia pomiar nie tylko temperatury ciała, lecz z powodzeniem zbadamy nim również temperaturę przygotowanego posiłku, wody do kąpieli czy po prostu pomieszczenia, w którym przebywamy. Projektor temperatury emituje w pełni bezpieczne światło LED. Dzięki temu badanie wykonywane jest w trybie praktycznie natychmiastowym. Visiofocus Smart umożliwia pomiar w trybie ciągłym. Oznacza to, że urządzenie wskaże nam temperaturę „wszystkiego” na co wskażemy.

Podsumowując: termometr elektroniczny Visiofocus Smart to wygodny w użyciu profesjonalny termometr medyczny. Polecany jest zarówno rodzicom, jak osobom w każdym wieku. Produkt posiada 2 lata gwarancji i został w całości wyprodukowany we Włoszech.

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Waniliowy krem z kaszy jaglanej

mamprzepis.pl, 29.09.2023

Owsiano-orkiszowe ciasto z jabłkiem

mamprzepis.pl, 24.09.2023

Pędzące żółwie Extreme

mamajanka, 23.09.2023

Ile powinno ważyć 8 msc dziecko?

Maminka Gadzet, 20.09.2023

Kiedy dziecko rezygnuje z drzemki?

Maminka Gadzet, 20.09.2023

Od kiedy dziecko do żłobka?

Maminka Gadzet, 20.09.2023

Kiedy dziecko liczy do 10?

Maminka Gadzet, 20.09.2023

Jaki miód dla dzieci?

Maminka Gadzet, 20.09.2023