Termometr elektroniczny Visiofocus Smart. Już w październiku, jako nagroda w kolejnej akcji Bycie Mamą!

Nasz partner, sklep medyczny 24medyczny.pl przekazuje nagrodę w akcji konkursowej Bycie Mamą termometr elektroniczny Visiofocus Smart. Jest to jeden z wielu interesujących produktów dostępnych na stronie sklepu, który gwarantuje atrakcyjne ceny i błyskawiczną wysyłkę. Gorąco polecamy!

Akcja rozpocznie się we wrześniu, jak już wszystkie wrócicie z wakacji:))))

Poniżej kilka słów o nagrodzie...

Termometr bezdotykowy Visiofocus Smart Czym jest termometr elektroniczny Visiofocus Smart? Jest to sprawdzony i niezawodny sprzęt, po który możemy sięgnąć w alarmowej sytuacji. Urządzenie posiada szereg zalet, lecz najważniejszą jest zdecydowanie bardzo wysoka precyzja pomiaru. Dzięki temu mamy pewność, że termometr spełnia swoje podstawowe zadanie – doskonale mierzy wysokość gorączki. Zaawansowana technologia w przystępnej formie.

Termometr elektroniczny Visiofocus Smart jest efektem pracy włoskich inżynierów i specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia. Producent tego urządzenia, firma Tecnimed jest wytwórcą pierwszego termometru bezdotykowego na świecie. Doskonała precyzja pomiaru wynika z wielu czynników, warto jednak przyjrzeć się dwóm najważniejszym.
Wbudowany miernik odległości – dzięki niemu termometr informuje nas, czy w trakcie pomiaru znajduje się w odpowiednim położeniu względem badanej powierzchni. Jest to o tyle istotna funkcja, że zbyt bliskie lub zbyt dalekie położenie czujnika termometru skutkuje zaniżeniem lub zawyżeniem pomiaru i tym samym przekłamaniem otrzymanego wyniku.

Ciekawostką może okazać się również wbudowany „analizator temperatury zewnętrznej”. Ten specjalny system stale monitoruje temperaturę miejsca, w którym korzystamy z termometru. Urządzenie następnie samo przelicza różnicę temperatur i bierze ją pod uwagę podczas wskazywania wyniku. Jest to milowy krok naprzód w stronę doskonałej precyzji pomiaru.

Jeden termometr, wiele zastosowań.


Termometr bezdotykowy Visiofocus Smart może być stosowany przez całą rodzinę. Jest bezdotykowy, czyli bezpieczny – nie ma ryzyka przeniesienia zakażenia z jednej osoby na drugą. Sprzęt umożliwia pomiar nie tylko temperatury ciała, lecz z powodzeniem zbadamy nim również temperaturę przygotowanego posiłku, wody do kąpieli czy po prostu pomieszczenia, w którym przebywamy. Projektor temperatury emituje w pełni bezpieczne światło LED. Dzięki temu badanie wykonywane jest w trybie praktycznie natychmiastowym. Visiofocus Smart umożliwia pomiar w trybie ciągłym. Oznacza to, że urządzenie wskaże nam temperaturę „wszystkiego” na co wskażemy.

Podsumowując: termometr elektroniczny Visiofocus Smart to wygodny w użyciu profesjonalny termometr medyczny. Polecany jest zarówno rodzicom, jak osobom w każdym wieku. Produkt posiada 2 lata gwarancji i został w całości wyprodukowany we Włoszech.

 

Komentarze Facebook

Konkursy (Zaloguj się, aby dodać lub wyślij na mail redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Mamusie, macie trochę czasu dla siebie? ;)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Cześć, serdecznie zapraszam wszystkie mamy do udziału w konkursie, który organizuję na swoim blogu heleonki.pl . Zadanie konkursowe jest lekkie i przyjemne - należy kreatywnie przedstawić pasję swojej pociechy i opowiedzieć o tym, jak ową pasję wspieracie. Można wygrać książki dla dzieci, a także coś wyjątkowego - spersonalizowany wiersz dla dziecka. To jak, znajdą się tu jakieś chętne? :-) http://heleonki.pl/konkurs-dziecko-z-pasja/

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Pages

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Pieczona czerwona kapusta

bistromama, 27.05.2020

Szczyt macierzyństwa do zdobycia

igomama, 26.05.2020

Dzień Mamy

DwaRazyW, 26.05.2020

Jagielnik pieczony (wegński, bezglutenowy)

Beata z RodzinnieRoślinnie, 26.05.2020

Młoda kapustka i szparagi na ciepło

Beata z RodzinnieRoślinnie, 25.05.2020

Klocki CARDBLOCKS

MatczyneFanaberie, 25.05.2020

Modne zegarki damskie 2020

ania7563, 25.05.2020