Spotkanie z Twórczymi Mamami na "Kraków Łał" - targach dziecięcych w Krakowie. Spojrzenie na wydarzenie redakcji BlogiMam.pl

Witajcie!

Dzisiaj odbyły się targi "Kraków Łał" Hand Made Kids Design w Krakowie. Wydarzenie zostało zorganizowane w Hotelu Forum przy Wiśle. Przestrzeni dla dzieci było pod dostatkiem, zarówno w budynku jak i przed nim, poza tym goście mogli wyjść na chwilę i napić się kawy z widokiem na piękny Kraków. Jakże cudowny i słoneczny był ten dzień!

targi dziecięce Kraków

Redakcja BlogiMam mieści się także w Krakowie, dlatego nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu:)

katalog blogów parentingowych, baza blogów, blogi mam

Poznaliśmy niezwykle twórcze osoby, okazało się, że wśród nich są Mamy, które prowadzą blogi i które są w naszej internetowej społeczności Blogujących Mam.

Asortyment produktów był obszerny i różnorodny. Ubrania, zabawki, kocyki, leżaczki - wszystko starannie uszyte, z jakościowych, nowoczesnych materiałów. Wszystkie rzeczy były wyjątkowe, pomysłowe i w konkurencyjnych cenach.

Można być dumnym jak wiele wartościowych produktów powstaje Made in Poland! Mamy, jesteście Wielkie:)

Pozdrawiamy i życzymy Wam dużo twórczych pomysłów i rzesze zadowolonych Klientów:)

Redakcja BlogiMam.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam