Romeo i Julia - występ Royal Russian Ballet i inne atrakcje w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie

Październik w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie obfituje w niezwykłe atrakcje.

Już za nami niesamowity występ znanego na całym świecie Royal Russian Ballet. Artyści zaprezentowali krakowskiej publiczności znane i wciąż lubiane dzieło Szekspira "Romeo i Julia".

Muzyczną oprawę stanowiły kompozycje Sergieja Prokofiewa.

Kto miał okazję zobaczyć ten występ na pewno został dogłębnie zauroczony widowiskiem. Mogliśmy zobaczyć piękne kostiumy, a artyści zaprezentowali brawurowe wykonanie klasycznego baletu, zachwycali wspaniałymi choreografiami, solowymi partiami tanecznymi i niesamowitą grą aktorską.

W tym samym dniu w Nowohuckim Centrum Kultury obchodzone były Targi młodej sztuki, w ramach których zaplanowane były liczne atrakcje, między innymi darmowy wstęp na wystawę Zdzisława Beksińskiego.

Nowohuckie Centrum Kultury jest ważnym obiektem kultury miasta Krakowa, które prężnie działa i kulturalnie zaskakuje mieszkańców i turystów miasta. Oby takich instytucji było jak najwięcej w naszym kraju.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam