Przydomowe place zabaw Wickey. Przygody księżniczek, piratów i rycerzy na własnym podwórku!

Coraz cieplejsze dni przed nami, słonko świeci coraz cieplej i wszystkie dzieci już nie mogą się doczekać długich godzin zabaw na świeżym powietrzu, a najlepiej przez cały dzień:)

Korzyści wynikające z zabaw na świeżym powietrzu

Dzieci uczą się i rozwijają fizycznie poprzez zabawę. Bawiąc się samodzielnie lub z innymi dziećmi zwiększają swoją wyobraźnię, inteligencję i umiejętności społeczne.

Dzieci uwielbiają dobrze spędzać czas, angażując się w zabawy ruchowe. Potrzebny jest tylko sprzęt, który zachęci ich do eksploracji, nauki i interakcji z innymi.

Plac zabaw drewniany niemieckiej firmy Wickey cechuje się tematyczną różnorodnością, dla dzieci z dużą wyobraźnią, które lubią poczuć się jak księżniczka w swoim bajkowym świecie, pirat na statku lub rycerz w pięknym pałacu.
Wysoko jakościowe place zabaw, domki, huśtawki oraz piaskownice z drewna jak i dodatkowe zabawne akcesoria, takie jak: teleskop dla prawdziwych piratów, kosze do koszykówki dla miłośników sportu lub tablica kredowa dla utalentowanych artystów – pozwalają stworzyć maluchom ich własny raj do zabawy. Akcesoria nie tylko super wyglądają, ale wymagają też kreatywności od dzieci i rozwijają wyobraźnię.

 

Nic dziwnego, że spędzanie czasu poza domem przynosi znaczne korzyści dzieciom. Badania pokazują, że zabawa na świeżym powietrzu minimalizuje poziom stresu, zmniejsza ryzyko otyłości w dzieciństwie, a nawet pomaga zwiększyć koncentrację uwagi.
Zaleca się, aby dzieci miały co najmniej godzinę lub więcej aktywności fizycznej każdego dnia. Zajęcia odpowiednie dla dzieci obejmują bieganie, skakanie i wspinanie. Wszystkie te ćwiczenia można osiągnąć, bawiąc się na placu zabaw we własnym ogródku.

Bezpieczeństwo placów zabaw, wysokiej jakości materiały i zaufanie

Naturalnie każdy rodzic chce aby dzieci przebywały w bezpiecznym i nadzorowanym miejscu zabaw. Zainstalowanie niezawodnego placu zabaw na podwórku jest łatwym sposobem na stworzenie przyjemnego środowiska na świeżym powietrzu, z którego może korzystać cała rodzina.

Warto mieć pewność, że wybrane produkty, zostały rygorystycznie przetestowane i wykonane z materiałów wysokiej jakości, które pozwolą na długie lata bezpiecznej zabawy i zminimalizują ryzyko kontuzji.

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu w decyzjach rodziców dotyczących ich dzieci, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór placu zabaw. Podczas gdy niektóre zestawy placów zabaw na podwórku mogą być tańsze, warto zapłacić nieco więcej za funkcje bezpieczeństwa, które zapewnią stabilność placu zabaw i bezpieczeństwo dzieci.
Drewno użyte do placów zabaw Wickey pochodzi z europejskiej sosny i świerku najlepszej jakości, przechodzi zawsze proces impregnacji i dlatego odporne jest na zmienne warunki pogodowe.
Wszystkie place zabaw są wyprodukowane w Niemczech, a gwarancja produktów wynosi aż 10 lat, w końcu ma być to inwestycja na wiele lat dobrej zabawy!

Marki Wickey Smart, Wickey Prime przeznaczone są do prywatnego użytku w ogrodzie. Place zabaw Wickey GIANT przeznaczone są do zastosowania na publicznych placach zabaw, ponieważ zgodnie z normą DIN posiadają certyfikat EN 1176.
Place zabaw podzielone są na 2 kategorie według wysokości podestów: od 90 do 120 i od 150 do 210 cm.
Wszystkie wieże wspinaczkowe z oferty firmy są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Historia firmy Wickey

Na początku lat 90 szef firmy Guido Goyen zaprojektował i sprzedał pierwszy plac zabaw. Najpierw place zabaw były sprzedawane za pośrednictwem tradycyjnej sieci sprzedaży. Gdy końcem lat 90 rozpowszechnił się internet, Guido zaczął sprzedawać swoje produkty na własną rękę w sieci. Sprzedaż w internecie okazała się sukcesem. W 2009 roku narodziła się firma Wickey, w której pod tą nazwą zaczęły być sprzedawane place zabaw dla dzieci. Od tej pory firma ciągle rośnie i sprzedaje swoje place zabaw na całą Europę. Dodatkowo firma rozszerzyła swój asortyment o łóżeczka dla dzieci. 
Obecnie firma zatrudnia 120 pracowników, a place zabaw Wickey cieszą dzieci już w ponad 500 000 ogródkach w Europie!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam