Normalny człowiek czy Matka?

Od zawsze w internecie i telewizji widzę piękne, uśmiechnięte, nie płaczące, nie siusiające i nie robiące kupy na ubrania dzieci. Ich rodzice, mają wygładzone, wypoczęte twarze. Od czterech miesięcy jestem mamą i denerwuje mnie pokazywanie wręcz fikcyjnego, idealnego życia. W pierwszych tygodniach przechodziłam baby blues-a, uczyłam się swojego syna każdego dnia, płakałam czasem nie wiedząc czemu. Wstawanie w nocy, zmienianie pieluch, ciuszki ubrudzone przez zrobienie ,,tej potrzeby", było ciężkim wyzwaniem. Życie z dzieckiem, nie jest idealne - jest ciężkie.

Kobieta poświęca całą SIEBIE na wychowanie tego małego, najcudowniejszego człowieka. Tej miłości nie da się opisać, pomimo zmęczenia, podkrążonych oczu i braku czasu dla siebie, oddałabym życie za Niego. Można to opisać w kilku, pięknych słowach, które i tak nie odzwierciedlają miłości do dziecka.

I co mi leży na sercu ? Kiedy słyszę - ,,A Ty to masz czas, siedzisz w domu..."

Przyszło na świat, moje wyczekiwane dziecko i dziękuje każdego dnia, że jest zdrowy, jednak ja jako matka musiałam zrezygnować z bardzo wielu rzeczy, by przekazać synowi tyle miłości, ile tylko jestem w stanie. Nie lubię słuchać, że siedzę w domu, to niby odpoczywam. NIE ! Ciężko pracuje 24 na dobę, nikt mi za to nie płaci i nie mam odpoczynku.

DROGIE MAMY ! Jeżeli miałyście styczność z takimi komentarzami, to machnijcie ręką, bo tylko NORMALNY CZŁOWIEK wie, ile kobieta musi poświęcić przy narodzinach dziecka.

Anna z bloga matkapolka89

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Jak układać siusiaka w pieluszce?

Katarzyna Mróz, 19.06.2024

Jaki SUP na początek?

Katarzyna Mróz, 19.06.2024

Kto zapala świece na komunii?

Katarzyna Mróz, 18.06.2024

Czy 15 latek może dostać mandat?

Katarzyna Mróz, 18.06.2024

Jaka temperatura w długopisie 3D?

Katarzyna Mróz, 18.06.2024

Jakie wiązanie dla noworodka?

Katarzyna Mróz, 17.06.2024

Jaki rozmiar deski do wzrostu dziecka?

Katarzyna Mróz, 17.06.2024