Niezwykły poradnik “Dziecko dzień po dniu” już w sprzedaży!

Niedawno zapowiadałyśmy premierę kolejnej książki Pameli Druckerman “Dziecko dzień po dniu".

Teraz książka jest już w sprzedaży!

Książka "Dziecko dzień po dniu" ma formę poradnika dla rodziców, w którym autorka w punktach przedstawiam najlepsze według niej i sprawdzone porady i sposoby na wychowywanie dzieci, stosowane we Francji.

Wiele z tych porad bardzo przypadło mi do gustu, jak chociażby wspólne przygotowywanie posiłków z dzieckiem, traktowanie dziecka jako osoby - człowieka już od pierwszych chwil życia, angażowanie go w życie rodzinnne.

Dziecko dzien po dniu recenzja książki poradnik dla rodziców wychowanie dziecka

Warto inspirować się podanymi poradami, chociażby dlatego, że według badań francuscy rodzice są mniej zestresowani i sfrustrowani, jak np. amerykańscy rodzice.

Całość jest napisana w miły i przyjazny sposób, tak, by nie narzucać nic czytającemu, a jedynie ukazać, podpowiedzieć, jak można ułatwić sobie i dziecku życie.

Dzieci są różne i wiadomo, że nie ma uniwersalnych zasad, jednak warto obserwować swoją pociechę i być może skorzystać z niektórych (a może wszystkich?) propozycji autorki.

Przeczytałam przedpremierowy egzemplarz tej książki i mogę ją gorąco polecić wszystkim mamom!

Jagoda, mama Celi

Książkę Dziecko dzień po dniu można już zakupić na stronie Wydawnictwa Literackiego.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam