Niezwykły poradnik “Dziecko dzień po dniu” już w sprzedaży!

Niedawno zapowiadałyśmy premierę kolejnej książki Pameli Druckerman “Dziecko dzień po dniu".

Teraz książka jest już w sprzedaży!

Książka "Dziecko dzień po dniu" ma formę poradnika dla rodziców, w którym autorka w punktach przedstawiam najlepsze według niej i sprawdzone porady i sposoby na wychowywanie dzieci, stosowane we Francji.

Wiele z tych porad bardzo przypadło mi do gustu, jak chociażby wspólne przygotowywanie posiłków z dzieckiem, traktowanie dziecka jako osoby - człowieka już od pierwszych chwil życia, angażowanie go w życie rodzinnne.

Dziecko dzien po dniu recenzja książki poradnik dla rodziców wychowanie dziecka

Warto inspirować się podanymi poradami, chociażby dlatego, że według badań francuscy rodzice są mniej zestresowani i sfrustrowani, jak np. amerykańscy rodzice.

Całość jest napisana w miły i przyjazny sposób, tak, by nie narzucać nic czytającemu, a jedynie ukazać, podpowiedzieć, jak można ułatwić sobie i dziecku życie.

Dzieci są różne i wiadomo, że nie ma uniwersalnych zasad, jednak warto obserwować swoją pociechę i być może skorzystać z niektórych (a może wszystkich?) propozycji autorki.

Przeczytałam przedpremierowy egzemplarz tej książki i mogę ją gorąco polecić wszystkim mamom!

Jagoda, mama Celi

Książkę Dziecko dzień po dniu można już zakupić na stronie Wydawnictwa Literackiego.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam