Nie tak miało być

Cholera
Nie tak to wszystko miało wyglądać . Jestem 33 letnią kobietą, samotną mamą i zostałam z ręką w nocniku. Gdzie zgubiłam te ostatnie 4,5 roku. Gdzie te lata zniknęły z mojego mózgu z życia. Kilka lat temu wydawało mi się ze jestem kobieta wyzwoloną, mam mnóstwo znajomych chłopaka i żyję niczym w dziewczyna z Nowego Jorku. Dziś nagle się przebudziłam i jestem tylko ja i dziecko.

Miłość oczywiście wielka, znajomi mnóstwo, imprezy koncerty itp., później praca i powoli wdrażanie się w życie, ślub, ciąża i najpierw prawie dziewięć miesięcy wyjętych z życia, wymioty i permanentny sen, dalej poród wielka ulga że już i rok siedzenia w domu. Znów praca, dziecko dom, zakupy i nie wiedzieć kiedy stałam się „dorosła”. Obraz mojej osoby całkowicie się rozmył, widziałam tylko czubek własnego nosa, dziecko i chęć dorobienia się. Kłótnie z mężem , osobne imprezy, osobne życie. I tak ciągnęłam

Sylwester
Ja dziecko i przyjaciółka. I zrozumiałam. Kurwa nie mam nikogo, straciłam życie, wegetuje. Dziecko ważne, najważniejsze ale ono dorasta czas biegnie, i kiedyś będzie miało dość mamuśki która go osacza. Znajomi mam, ale koleżanki z pracy maja swoich mężów, i kiedy nadchodzą święta czy sylwester nie martwią się o to z kim spędzą ten czas bo to oczywiste. Więc mam ich na co dzień a nie od święta. Są jeszcze znajomi, którzy w poszukiwaniu pracy wyjechali za granicę i kontakt utrzymujemy sporadyczny, raz na jakiś czas gdy przyjadą, ale to cienka linia. No i są Ci którzy nie maja nikogo, partnerów i dzieci ale oni trzymają się razem. Ja jestem wykluczona bo zbyt często nie maiłam czasu na spotkanie, z nimi spotykam się raz na jakiś czas przez przypadek w barze, czy na koncercie kiedy uda mi się wyrwać.

Sylwester 2012/13 był przełomowy
Znów na nowo spojrzałam na swoje życie

Komentarze Facebook

Najnowsze

Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry
Magdalena.Siry

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam