Matka Polka i Okruszek...

Dawno, dawno temu kiedyś ktoś nazwał mnie Matką Polką. Wówczas to były najgorsze słowa, jakie mogłam usłyszeć. Dziś chcę nią być ;) w sumie nadal nią jestem mimo wszelkich prób odcięcia się od tego określenia. Od 6 miesięcy jestem Mamą :) i pomimo różnych dni, jest to niesamowity stan. Ciągle nie wiem skąd biorę tyle cierpliwości i ciepła każdego dnia. To chyba jest ta matczyna miłość. Gdy dowiedziałam się o ciąży cieszyłam się i bałam jednocześnie. Wielokrotnie szukałam informacji jak dziecko we mgle. Kilka razy źle wybrałam, za dużo, za często, czasami wręcz niepotrzebnie ... Moje zapiski będą o mnie i o tym, że da się żyć i nie zwariować. Da się żyć i nadal "uciekać"w kuchenne zakamarki, żeby odreagować cały dzień, albo nieprzespaną noc. Będą o tym, że dziecko jednocześnie zamyka ale i otwiera wiele drzwi życia. Będzie dzieciowo i kulinarnie (nie umiem bez tego żyć), ale będzie też o matczynych rozterkach i próbach wyboru... i o błędach ;) Na dzień dobry moja (a może nasza) ulubiona kołysanka. Nie wiem, czy Pierworodna ją lubi ale słucha ;)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam