Lato w Krakowie - dwa miesiące pełne atrakcji!

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury. Na lipiec i sierpień zaplanowaliśmy wiele atrakcji – dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Teatr. Muzyka. Plastyka. Taniec. Wszystko na wyciągnięcie ręki, w przyjaznej atmosferze i dla każdego :)

Kilka propozycji na zachętę:

Artystyczne lato
– odbywające się przez całe wakacje warsztaty teatralne i taneczne, muzyka oraz fitness. Zajęcia dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Lato z plastyką – lipcowe warsztaty w naszej pracowni ceramicznej dla uczestników indywidualnych oraz grup zorganizowanych! Codziennie inny temat – wśród zajęć między innymi: kaligrafia, rzeźbiarstwo, tworzenie biżuterii z koralików.

Małe Centrum Lata
– sierpniowa półkolonia dla dzieci pełna tańca, teatru, kreatywnej zabawy i… sztuki cyrkowej! Zaprasza Krakowskie Centrum Choreograficzne.

FIZYCZNYzGAGAcamp – letnie warsztaty dla tancerzy na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym przygotowane przez Krakowskie Centrum Choreograficzne. Światowej sławy tancerze i pedagodzy, a w programie: joga, Gaga, taniec fizyczny oraz repertuar Ohada Naharina!

Pełny wykaz letnich zajęć w załączniku i na stronie: www.nck.krakow.pl/lato-w-miescie

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam