Konkurs! Poczuj magię Świąt wspólnie z wydawnictwem Wilga. 28.11-18.12.2014

Mamusie i Tatusiowie!

Zapraszamy was do udziału w naszym najnowszym konkursie organizowanym wspólnie z Wydawnictwem Wilga.

Czas trwania konkursu: 28 listopada - 18 grudnia 2014r.

Nagroda główna:  zestaw książek z serii "Magiczne gumki loom". Zestaw sklada się z 4 kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami.

Zestaw zawiera poradniki: Loom figurki; Niezwykłe; Ozdoby; Tęczowe.

Nagrody dodatkowe: 5 książek (z możliwością wyboru) z serii "Magiczne gumki loom".

rainbow loom, gumki loom, bezpieczne gumki, zabawy dla dzieci, kreatywne zabawy dla starszych dzieci

 


Zadanie konkursowe:  Zaprezentuj wykonane przez Ciebie lub Twoją rodzinę dekoracje albo ozdoby świąteczno-noworoczne. Wynik swojej kreatywnej pracy sfotografuj i zgłoś do naszego konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia 2014.

W jaki sposób dodać zdjęcie?

Dodaj zdjęcie do galerii zdjęć na www.blogimam.pl/zdjecia lub wyślij do nas na adres: redakcja@blogimam.pl Możesz także zgłosić swoje zdjęcie konkursowe wysyłając je w prywatnej wiadomości na Facebooka (profil BlogiMam na Facebooku - zgłoś zdjęcie do konkursu).

 

Uwaga: Aby dodać zdjęcie na www.blogimam.pl/zdjecia należy być zarejestrowaną użytkowniczką. Link do rejestracji (klik).

 

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych: 18.12.2014 do godz. 23:59

 

Przesyłając zdjęcie na adres mailowy lub na Facebooka prosimy o skopiowanie i przysłanie do nas poniższej klauzuli! Dziękujemy:)

Oświadczam, iż jestem autorką/autorem przesyłanego dzieła (zdjęcie). Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej pracy w serwisie a także na profilu FB BlogiMam.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

 

Wyłonienie zwycięzców nastąpi najpóźniej do końca dnia 21 grudnia 2014 roku.
Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania dostarczonych materiałów.

 

O serii książek "Magiczne gumki loom":

Seria czterech kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami. W książkach dzieci znajdą dziesiątki pomysłów na ozdoby zrobione z małych, kolorowych gumek oraz proste instrukcje, jak krok po kroku wykonać każdą z prezentowanych rzeczy.

Moda na robienie ozdób z kolorowych gumek trwa w wielu krajach na świecie, również w Polsce. Każdy młody „gumkowicz” szuka nowych technik zaplatania i nowych pomysłów na oryginalne, gumkowe ozdoby. Książki  na pewno dostarczą dzieciom mnóstwo inspiracji do tworzenia rozmaitych przedmiotów z gumek.

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam