Konkurs! Poczuj magię Świąt wspólnie z wydawnictwem Wilga. 28.11-18.12.2014

Mamusie i Tatusiowie!

Zapraszamy was do udziału w naszym najnowszym konkursie organizowanym wspólnie z Wydawnictwem Wilga.

Czas trwania konkursu: 28 listopada - 18 grudnia 2014r.

Nagroda główna:  zestaw książek z serii "Magiczne gumki loom". Zestaw sklada się z 4 kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami.

Zestaw zawiera poradniki: Loom figurki; Niezwykłe; Ozdoby; Tęczowe.

Nagrody dodatkowe: 5 książek (z możliwością wyboru) z serii "Magiczne gumki loom".

rainbow loom, gumki loom, bezpieczne gumki, zabawy dla dzieci, kreatywne zabawy dla starszych dzieci

 


Zadanie konkursowe:  Zaprezentuj wykonane przez Ciebie lub Twoją rodzinę dekoracje albo ozdoby świąteczno-noworoczne. Wynik swojej kreatywnej pracy sfotografuj i zgłoś do naszego konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia 2014.

W jaki sposób dodać zdjęcie?

Dodaj zdjęcie do galerii zdjęć na www.blogimam.pl/zdjecia lub wyślij do nas na adres: redakcja@blogimam.pl Możesz także zgłosić swoje zdjęcie konkursowe wysyłając je w prywatnej wiadomości na Facebooka (profil BlogiMam na Facebooku - zgłoś zdjęcie do konkursu).

 

Uwaga: Aby dodać zdjęcie na www.blogimam.pl/zdjecia należy być zarejestrowaną użytkowniczką. Link do rejestracji (klik).

 

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych: 18.12.2014 do godz. 23:59

 

Przesyłając zdjęcie na adres mailowy lub na Facebooka prosimy o skopiowanie i przysłanie do nas poniższej klauzuli! Dziękujemy:)

Oświadczam, iż jestem autorką/autorem przesyłanego dzieła (zdjęcie). Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej pracy w serwisie a także na profilu FB BlogiMam.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

 

Wyłonienie zwycięzców nastąpi najpóźniej do końca dnia 21 grudnia 2014 roku.
Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania dostarczonych materiałów.

 

O serii książek "Magiczne gumki loom":

Seria czterech kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami. W książkach dzieci znajdą dziesiątki pomysłów na ozdoby zrobione z małych, kolorowych gumek oraz proste instrukcje, jak krok po kroku wykonać każdą z prezentowanych rzeczy.

Moda na robienie ozdób z kolorowych gumek trwa w wielu krajach na świecie, również w Polsce. Każdy młody „gumkowicz” szuka nowych technik zaplatania i nowych pomysłów na oryginalne, gumkowe ozdoby. Książki  na pewno dostarczą dzieciom mnóstwo inspiracji do tworzenia rozmaitych przedmiotów z gumek.

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam