Inhalator Med2000 CX AeroKid - godny polecenia inhalator dla dziecka

Obecnie rynek medyczny pełen jest różnego rodzaju urządzeń do inhalacji dzieci. Bardzo trudno odnaleźć się w gąszczu modeli, producentów itd. Jaki w związku z tym inhalator okaże się najlepszy dla mnie i mojego dziecka? Odpowiedź na to pytanie oczywiście nie jest jednoznaczna, możemy jednak polecić jeden ze znanych nam produktów, który zyskał sobie uznanie wielu matek i ich pociech.

Niniejszy wpis dotyczy wskazania zalet konkretnego produktu, nie zaś okazywanie jego przewagi nad konkurencją, gdyż zawsze tego typu zachowanie może wskazywać na brak obiektywizmu.

Pragnąc nabyć dobry inhalator dla dziecka, warto przede wszystkim kierować się jakością.

Oczywiście, dokonując zakup na odległość nie jest to zadanie proste, jednakże można zasugerować się pewnymi kryteriami. Naszym zdaniem fakt, że dany produkt został stworzony w Europie, a nie na terenie Chińskiej Republiki Ludowej, może stanowić dla nas pewną podpowiedź. Oczywiście, obecnie znaczna większość wszelkiego rodzaju urządzeń produkowana jest właśnie w Państwie Środka, jeśli jednak producent decyduje się na utworzenie linii produkcyjnej na terenie Unii Europejskiej, stanowić to może jeden z dowodów na to, że jakość dla niego ma znaczenie. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku opisywanego dziś inhalatora – jest to urządzenie wyprodukowane we Włoskiej fabryce z wieloletnim doświadczeniem. Chcielibyśmy w tym miejscu ostrzec Państwa przed zakupem urządzeń niewiadomego pochodzenia, z tak zwanego prywatnego importu – brak odpowiedniego zaplecza gwarancyjnego i oficjalnej dystrybucji może stanowić niebezpieczeństwo.

Oprócz bardzo wysokiej jakości wykonania, inhalator Med2000 Cx AeroKid jest urządzeniem godnym polecenia jeszcze z kilku powodów. Główną zaletą wspomnianego urządzenia jest możliwość określenia miejsca, które chcemy inhalować. Prawdopodobnie żaden inhalator na świecie nie daje takiej możliwości. Określenie miejsca inhalacji zapewnia zestaw Andy Flow (nebulizator) dołączony do każdego inhalatora firmy Med2000 (w tym również do modelu CX Aero Kid). Zestaw Andy Flow można również nabyć osobno i pasuje on do większości dostępnych na rynku inhalatorów. W ten sposób możemy udoskonalić nasze dotychczasowe domowe urządzenie do inhalacji. Obsługa zestawu Andy Flow jest bardzo prosta – urządzenie składa się bowiem z trzech nakładek, oznaczonych odpowiednimi literkami (A, B i C). Wybór odpowiedniej nakładki powoduje, że nasza inhalacja dociera dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Wybierając nakładkę „A” inhalujemy głównie gardło i krtań, nakładką „B” tchawicę i oskrzela, zaś nakładka „C” powoduje dotarcie mgiełki inhalacyjnej głównie do płuc.

inhalator wysokiej jakości dla dziecka, nebulizator sklep medyczny rzeszow

nebulizator andy flow sklep medyczny rzeszow produkty dla dzieci i karmiących matek

Zestaw Andy Flow dołączony do inhalatora Med2000 CX Aero Kid umożliwia ponadto regulację tempa inhalacji. Warto w tym miejscu dodać, że inhalator CX Aero Kid jest jednym z najszybszych inhalatorów na świecie. Producent udziela na ten wyrób aż trzyletniej gwarancji. W pudełku, oprócz urządzenia i kompletnego rewolucyjnego zestawu Andy Flow, znajdziemy również komplet różnobarwnych naklejek do naklejenia wspólnie z dzieckiem – inhalator zyskuje dzięki temu bardziej przyjazny dla najmłodszego oka wygląd.

Inhalatory med2000 CX Aero Kid, jak i zestaw Andy Flow (nebulizator) oferuje nasz partnerski sklep medyczny: www.medyczny-rzeszow.pl Personel sklepu chętnie odpowie na wszelkie pytania związane zarówno z opisywanymi urządzeniami, jak i samym procesem inhalacji. Zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Rumieniec, czy róż do policzków?

Katarzyna Mróz, 20.01.2021

Pasta śniadaniowa z makreli

iwa643, 20.01.2021

Różowa sukienka

Katarzyna Mróz, 20.01.2021

Jak wychować kilkulatka?

Tygrysiaki, 20.01.2021

Rudbekia – pielęgnacja, stanowisko, uprawa

Katarzyna Mróz, 18.01.2021

Test odpowiedzialności

Tygrysiaki, 18.01.2021

Rajstopy w sprayu – jakie wybrać?

Katarzyna Mróz, 17.01.2021