Inhalator Med2000 CX AeroKid - godny polecenia inhalator dla dziecka

Autor: BlogiMam

Obecnie rynek medyczny pełen jest różnego rodzaju urządzeń do inhalacji dzieci. Bardzo trudno odnaleźć się w gąszczu modeli, producentów itd. Jaki w związku z tym inhalator okaże się najlepszy dla mnie i mojego dziecka? Odpowiedź na to pytanie oczywiście nie jest jednoznaczna, możemy jednak polecić jeden ze znanych nam produktów, który zyskał sobie uznanie wielu matek i ich pociech.

Niniejszy wpis dotyczy wskazania zalet konkretnego produktu, nie zaś okazywanie jego przewagi nad konkurencją, gdyż zawsze tego typu zachowanie może wskazywać na brak obiektywizmu.

Pragnąc nabyć dobry inhalator dla dziecka, warto przede wszystkim kierować się jakością.

Oczywiście, dokonując zakup na odległość nie jest to zadanie proste, jednakże można zasugerować się pewnymi kryteriami. Naszym zdaniem fakt, że dany produkt został stworzony w Europie, a nie na terenie Chińskiej Republiki Ludowej, może stanowić dla nas pewną podpowiedź. Oczywiście, obecnie znaczna większość wszelkiego rodzaju urządzeń produkowana jest właśnie w Państwie Środka, jeśli jednak producent decyduje się na utworzenie linii produkcyjnej na terenie Unii Europejskiej, stanowić to może jeden z dowodów na to, że jakość dla niego ma znaczenie. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku opisywanego dziś inhalatora – jest to urządzenie wyprodukowane we Włoskiej fabryce z wieloletnim doświadczeniem. Chcielibyśmy w tym miejscu ostrzec Państwa przed zakupem urządzeń niewiadomego pochodzenia, z tak zwanego prywatnego importu – brak odpowiedniego zaplecza gwarancyjnego i oficjalnej dystrybucji może stanowić niebezpieczeństwo.

Oprócz bardzo wysokiej jakości wykonania, inhalator Med2000 Cx AeroKid jest urządzeniem godnym polecenia jeszcze z kilku powodów. Główną zaletą wspomnianego urządzenia jest możliwość określenia miejsca, które chcemy inhalować. Prawdopodobnie żaden inhalator na świecie nie daje takiej możliwości. Określenie miejsca inhalacji zapewnia zestaw Andy Flow (nebulizator) dołączony do każdego inhalatora firmy Med2000 (w tym również do modelu CX Aero Kid). Zestaw Andy Flow można również nabyć osobno i pasuje on do większości dostępnych na rynku inhalatorów. W ten sposób możemy udoskonalić nasze dotychczasowe domowe urządzenie do inhalacji. Obsługa zestawu Andy Flow jest bardzo prosta – urządzenie składa się bowiem z trzech nakładek, oznaczonych odpowiednimi literkami (A, B i C). Wybór odpowiedniej nakładki powoduje, że nasza inhalacja dociera dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Wybierając nakładkę „A” inhalujemy głównie gardło i krtań, nakładką „B” tchawicę i oskrzela, zaś nakładka „C” powoduje dotarcie mgiełki inhalacyjnej głównie do płuc.

inhalator wysokiej jakości dla dziecka, nebulizator sklep medyczny rzeszow

nebulizator andy flow sklep medyczny rzeszow produkty dla dzieci i karmiących matek

Zestaw Andy Flow dołączony do inhalatora Med2000 CX Aero Kid umożliwia ponadto regulację tempa inhalacji. Warto w tym miejscu dodać, że inhalator CX Aero Kid jest jednym z najszybszych inhalatorów na świecie. Producent udziela na ten wyrób aż trzyletniej gwarancji. W pudełku, oprócz urządzenia i kompletnego rewolucyjnego zestawu Andy Flow, znajdziemy również komplet różnobarwnych naklejek do naklejenia wspólnie z dzieckiem – inhalator zyskuje dzięki temu bardziej przyjazny dla najmłodszego oka wygląd.

Inhalatory med2000 CX Aero Kid, jak i zestaw Andy Flow (nebulizator) oferuje nasz partnerski sklep medyczny: www.medyczny-rzeszow.pl Personel sklepu chętnie odpowie na wszelkie pytania związane zarówno z opisywanymi urządzeniami, jak i samym procesem inhalacji. Zachęcamy do kontaktu.


Dodano w kategorii Redakcyjne

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Mamy dokładnie ten sam, mała ponaklejała jeszcze dodatkowe naklejki więc jest cały kolorowy;) mamy go już około 2 lat i dobrze działa. Ogólnie na katar i kaszle u dziecka inhalator jest niezbędny.

w górę
Głosowano 1 raz
Portret użytkownika Gość

Dobrze wiedzieć, akurat się rozglądam za takim sprzętem. Jesień, katar, masakra jednym słowem...

w górę
Głosowano 1 raz

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Amelia Bedelia nowa seria dla dzieci Wydawnictwo Literackie

BlogiMam w liczbach:  2528 Mam |  1635 Blogów |  2730 Nas na Facebook'u |  666 Artykułów

Przeczytaj jak dołączyc do naszej społeczności, zapraszamy:)!

Partnerzy BlogiMam

Dzieci Mówią

Oskar, 5 lat

-Gdzie będziesz pracować w przyszłości, synku?
-w Bytomiu.
-W Bytomiu??? A co będziesz tam robił?
-Budował wieże.

Oskar, 5 lat

-Mamo, umiesz sprzątać, prawda?
-No tak.
-A pływać umiesz?
- Umiem.
-To możesz sprzątać baseny!

Lu, 8 lat

Lu: Znasz ten kawał o blondynkach i brunetkach?

Mama: Nie.

Lu: Ja też nie:)

Laura 3 lata

- Mamooo, a tatuś jest stary czy młody?
- Stary.
- No to musimy wyrzucić go do śmieci.

Fefin lat 4,5

Rozmawiamy o tym, że nie można prowadzić po alkoholu
No, ale wózek z dzieckiem chyba wolno prowadzić?
Nie synu, tym bardziej nie
Nawet po winie?

"całuj"

Tosia, 2,5 lat

Mówię do Tosi- ,, Zostałaś przyjęta do przedszkola''
Ona mi odpowiada- ,, Co to będzie'' :-*

Dawid, 4 lata

Tłumaczyłam Dawidowi, że zanim się urodził mieszkał w moim brzuchu. Spojrzał zdziwiony i podsumował: "Mamo, co ty, przecież mnie nie zjadłaś!

Wojtek 3 lata

Jestem głodny.
Co chcesz ?
Szynkę.
Z kanapką ?
Nie. Samą szynkę

Wojtek 3 lata

W: Kto mi ugryzł żelka?
Ja: Ja :)
W: Przeproś !
Ja: No przepraszam...
W: Żelka Przeproś!