ImpactCEE. Źdródło finansowej i biznesowej inspiracji

W grudniu odwiedziłyśmy w Katowicach Impact Fintech - konferencję poświęconą branży finansowej. Przygotowujemy w tym roku nowy cykl publikacji o tematyce biznesowo-finansowej i pobyt na konferencji dostarczył nam wiele inspiracji. 

W czerwcu zaplanowana jest kolejna edycja wydarzenia. Tym razem wystąpi jeszcze więcej kobiet - liderek.

Skuteczne liderki, które zmieniają sposób działania organizacji, CEO, inwestorki, przedsiębiorczynie, polityczki. To tylko kilka wpływowych kobiet, które podzieliły się swoją wiedzą w ramach poprzednich edycji:

Tiera Fletcher, Boeing
Jadwiga Emilewicz, Ministerstwo Rozwoju
Marieme Jamme, iamtheCODE
Patrycja Klarecka, PKN Orlen
Magdalena Borowik, KNF
Teresa Czerwińska, Europejski Bank Inwestycyjny
Sonia Wędrychowicz-Horbatowska, University of Singapore
Rosemary Liu, Johnson & Johnson Innovation
Aleksandra Przegalińska, MIT Center for Collective Intelligence
Karolina Marzantowicz, The Heart
Jen Gennai, Google
Ayesha Khanna, Addo.AI
Wanda Buk, Ministerstwo Cyfryzacji
Justyna Orłowska, Govtech Polska
Marta Poślad, Google Polska
Bożena Leśniewska, Orange Polska
Małgorzata Walczak, PFR Ventures
Katarzyna Kacperska, Novo Nordisk
Janis Naeve, Amgen Ventures

Jeżeli marzysz o własnym biznesie, zdobyciu nowej wiedzy o finansach i globalnych trendach w ekonomii, nie może Cię tam zabraknąć:)

Sprawdź kto wystąpi na Impact’20 Edycja 5.0, 3/4 czerwca w Krakowie!

Komentarze Facebook

Konkursy (Zaloguj się, aby dodać lub wyślij na mail redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Mamusie, macie trochę czasu dla siebie? ;)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Cześć, serdecznie zapraszam wszystkie mamy do udziału w konkursie, który organizuję na swoim blogu heleonki.pl . Zadanie konkursowe jest lekkie i przyjemne - należy kreatywnie przedstawić pasję swojej pociechy i opowiedzieć o tym, jak ową pasję wspieracie. Można wygrać książki dla dzieci, a także coś wyjątkowego - spersonalizowany wiersz dla dziecka. To jak, znajdą się tu jakieś chętne? :-) http://heleonki.pl/konkurs-dziecko-z-pasja/

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Pages

Patronat BlogiMam