II spotkanie Blogujących Mam w Koszalinie, wrzesień 2016. Patronat BlogiMam

Zaczynając swoją przygodę z blogosferą organizatorki zbliżającego się II spotkania Blogujących Mam w Koszalinie narzekały na to, że Koszalin jest małym miastem, że wszędzie daleko i nie ma jak nawiązać współpracy z innymi blogerkami.

Postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i tak oto już drugi raz nad naszym pięknym morzem odbędzie się spotkanie blogujących mam „Może nad morze”.

Będzie to drugi taki event organizowany przez Milenę Czupryniak, blogerkę w www.cytryniaki.blogspot.pl i pierwszym przez Monikę Kilijańską, blogującą na www.konfabula.pl. Milena kontynuuje zeszłoroczny cykl i ponownie zaprasza grono kreatywnych kobiet na wybrzeże.

Spotkanie blogerek to nie tylko ploteczki przy kawie czy nawiązywanie nowych kontaktów.
To także spora dawka wiedzy i na to w tym roku szczególnie kładły nacisk organizatorki.

Dla 20 wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń uczestniczek przewidziane są warsztaty motywacyjne z doświadczonym couchem Agnieszką Marczak, nauka nowatorskich sposobów na odnalezienie inspiracji prowadzona przez copiwriterkę i dziennikarkę Agatę Ossowską oraz kurs fotograficzny pod okiem blogerki i zarazem fotografa Magdaleny Mokrackiej.

Podczas spotkania mamy wspomogą także rzeczowo Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin, oddolnej inicjatywy mam pomagających innym mamom w trudnych sytuacjach życiowych.

W tegorocznym evencie weźmie udział znacznie więcej blogujących Mam, niż w zeszłym roku, tym samym cieszymy się, że wesprzemy potrzebujące mamy z Koszalina jeszcze bardziej.

Kiedy: 10 września 2016
Gdzie: Hotel Unitral w Mielnie
Kontakt: https://www.facebook.com/koszalinblog

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Rudbekia – pielęgnacja, stanowisko, uprawa

Katarzyna Mróz, 18.01.2021

Rajstopy w sprayu – jakie wybrać?

Katarzyna Mróz, 17.01.2021

Makijaż permanentny ust

Katarzyna Mróz, 17.01.2021

Parówki z serem na patyczku

iwa643, 16.01.2021

Rocznice ślubu – nazwy

Katarzyna Mróz, 16.01.2021

Rośliny ogrodowe o żółtych kwiatach

Katarzyna Mróz, 15.01.2021