II spotkanie Blogujących Mam w Koszalinie, wrzesień 2016. Patronat BlogiMam

Zaczynając swoją przygodę z blogosferą organizatorki zbliżającego się II spotkania Blogujących Mam w Koszalinie narzekały na to, że Koszalin jest małym miastem, że wszędzie daleko i nie ma jak nawiązać współpracy z innymi blogerkami.

Postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i tak oto już drugi raz nad naszym pięknym morzem odbędzie się spotkanie blogujących mam „Może nad morze”.

Będzie to drugi taki event organizowany przez Milenę Czupryniak, blogerkę w www.cytryniaki.blogspot.pl i pierwszym przez Monikę Kilijańską, blogującą na www.konfabula.pl. Milena kontynuuje zeszłoroczny cykl i ponownie zaprasza grono kreatywnych kobiet na wybrzeże.

Spotkanie blogerek to nie tylko ploteczki przy kawie czy nawiązywanie nowych kontaktów.
To także spora dawka wiedzy i na to w tym roku szczególnie kładły nacisk organizatorki.

Dla 20 wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń uczestniczek przewidziane są warsztaty motywacyjne z doświadczonym couchem Agnieszką Marczak, nauka nowatorskich sposobów na odnalezienie inspiracji prowadzona przez copiwriterkę i dziennikarkę Agatę Ossowską oraz kurs fotograficzny pod okiem blogerki i zarazem fotografa Magdaleny Mokrackiej.

Podczas spotkania mamy wspomogą także rzeczowo Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin, oddolnej inicjatywy mam pomagających innym mamom w trudnych sytuacjach życiowych.

W tegorocznym evencie weźmie udział znacznie więcej blogujących Mam, niż w zeszłym roku, tym samym cieszymy się, że wesprzemy potrzebujące mamy z Koszalina jeszcze bardziej.

Kiedy: 10 września 2016
Gdzie: Hotel Unitral w Mielnie
Kontakt: https://www.facebook.com/koszalinblog

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam