Hipopotam Maks powraca ‒ premiera nowej książeczki z serii Świat Maksa. Wydawnictwo Skrzat. Patronat BlogiMam

Już jest dostępna! Książka autorstwa Katarzyny Zychli o uroczym Maksie!

Mały hipopotam uczył już dzieci o zwierzątkach domowych, popełnianych błędach, podejmowaniu wyzwań czy ciekawych miejscach. Tym razem rozwiązuje zagadki!

Mieszkańcom Turkusowej Doliny zaczynają znikać wartościowe przedmioty, podczas letniego festynu dochodzi do tajemniczego zaginięcia, a pewien dom na uboczu ponoć zamieszkany jest przez strasznego puchacza! Odważny Maks, wraz ze swoją siostrzyczką i przyjaciółmi, stara się rozwiązać kolejne zagadki.

„Maks rozwiązuje zagadki” Katarzyny Zychli to kolejna książeczka z bestsellerowej serii Wydawnictwa Skrzat „Świat Maksa i Zuzi”. Tym razem mały hipopotam przyjmuje rolę detektywa i stara się pomóc mieszkańcom Turkusowej Doliny. Historyjki dopełniają piękne, całostronicowe ilustracje autorstwa Agnieszki Filipowskiej.

To wspaniała lektura dla dzieci w kategorii wiekowej 2+.

Tę i inne książeczki z tej serii zamówicie na www.skrzat.com.pl

Katarzyna Zychla, „Maks rozwiązuje zagadki” Wydawnictwo Skrzat 2018.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam