Gdzie moge znaleźć adres kanału RSS mojego bloga na blogspot oraz blog.pl? (Instrukcja i Zdjęcie)

Ostatnio opublikowałyśmy wpis o tym czym jest kanał RSS bloga, możecie go przeczytać tutaj:kanał rss bloga - co to jest?

Przypomnimy, że wpisy, które udostępniamy poprzez kanał RSS znajdują szersze grono czytelnikow i sprowadzają ruch na naszą stronę, pozwalają także dystrybuować nasze treści poprzez agregatory treści i czytniki rss.

Każdy system blogowy ma swój unikalny adres kanałów rss.

Dla blogów zaparkowanych na platformie blogspot.com będzie to adres:

http://NazwaTwojegoBloga.blogspot.com/feeds/posts/default

Dla blogów z platformy blog.pl właściwym adresem będzie:

http://NazwaTwojegoBloga.blog.pl/feed

Dodając blog do katalogu lub udostępniając swój kanał rss w internecie, pamiętajcie aby wpisać dokładnie w ten sposób napisany adres.

Zlokalizować adres kanału rss konkretnego bloga na blogspot możemy także klikając w link Subskrybuj: Posty(Atom) - zazwyczaj znajduje się w układzie strony na samym dole.

kanał rss bloga na blogspot.com

W przypadku gdy wspomagacie dystrybucję swoich treści takimi programami jak FeedBurner lub innymi, musicie znaleźć adres kanału rss w ustawieniach tych właśnie programów.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam