Ekspresowy lakier hybrydowy, następca tradycyjnej hybrydy. Słyszałyście? Próbowałyście?

Zapytałyśmy kobiet jaki według nich kosmetyk kolorowy jest najbardziej popularny. Zdecydowana większość wskazała lakiery do paznokci przede wszystkim te hybrydowe które dzięki utwardzaniu w lampie led lub uv utrzymuje się na płytce nawet do 3 tygodni. Niestety sa też minusy takiego zabiegu: czas wykonania takiego manicure (koło 1 godziny) oraz obciążenie płytki bazą, utwardzaczem, cleanerem a przede wszystkim acetonem służącym do zmywania lakieru.

I tutaj pojawia się godny następca. Marka OLUSCHAKISS wypuściła na rynek tzw. eskpresowy lakier hybrydowy, który stał się lepszą alternatywą dla hybrydy tradycyjnej. Nie wymaga użycia topu, utwardzacza ani cleanera dzięki temu czas wykonania maniucure skraca się do zaledwie 15 minut  a sama metoda pozwala na zachowanie dobrej kondycji paznokcia. Nic więc dziwnego, że lakier OLUSCHAKISS wywołał niemałe poruszenie na rynku i stał się ulubieńcem kobiet w całej Europie.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam