Bycie Mamą..., czyli co mi leży na sercu! Akcja numer 3:)

Kochane Mamusie, wspólnie z Wydawnictwem Skrzat ogłaszamy już naszą 3 tygodniową akcję "Bycie Mamą...czyli co mi leży na sercu!" :)))

W trakcie trwania akcji piszemy o problemach, które dotykają nas, nowoczesne Matki, dzielimy się doświadczeniem z innymi Mamami, podtrzymujemy się na duchu i dzielimy się pozytywną energią:)))

Swoje wpisy przesyłajcie do nas na adres redakcji do 18 czerwca: redakcja@blogimam.pl

Forma wypowiedzi dowolna, jedyny warunek wpis nie może być opublikowany wcześniej na innej stronie internetowej. Napiszcie nam co aktualnie u was słychać:) Wszystkie wasze prace będziemy na bieżąco publikować.

Wśród nadesłanych historii wybierzemy dwie i Mamy, które je nadesłały otrzymają najnowszą książkę wydaną przez Wydawnictwo Skrzat "Bojaczek, czyli wyprawa po odwagę".

Więcej o książce "Bojaczek, czyli wyprawa po odwagę":

Autor: Katarzyna Zychla
Ilustracje: Ewa Podleś
Wiek: 4-6 
 
Opis: Los zwierząt zamieszkujących leśne bagna jest zagrożony. Ten, komu przyśni się szklana kulka z serduszkiem w środku, może ocalić je przed inwazją człowieka. Musi też odnaleźć właściciela okrągłego przedmiotu. To zadanie spada na… Bojaczka, najbardziej strachliwego z całej rodziny Strachulków. Jak zakończy się jego wyprawa do świata ludzi? Czy uda mu się ocalić bagna i odnaleźć swojego tatę? Jaką rolę w tym wszystkim odegrają Maciek i Zosia? „Bojaczek” to mądra opowieść o bezinteresownej przyjaźni i o tym, że warto walczyć ze swoimi słabościami. Gdy się czegoś bardzo pragnie i dąży do celu, wszystko jest możliwe.
 
:*

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Jak oszczędzić na jedzeniu?

RozszerzanieDiety, 20.02.2024

Jak myć owoce i warzywa?

RozszerzanieDiety, 20.02.2024

Śródlucie

Kasia84, 18.02.2024

Jakie puzzle piankowe dla niemowlaka?

Katarzyna Mróz, 18.02.2024

Jak zakryć rysy na butach?

Katarzyna Mróz, 18.02.2024

Jakie zabawki dla dzieci nad morze?

Katarzyna Mróz, 17.02.2024

Czego nie wrzucać do muszli klozetowej?

Katarzyna Mróz, 16.02.2024