Bycie Mamą..., czyli co mi leży na sercu! Akcja numer 3:)

Kochane Mamusie, wspólnie z Wydawnictwem Skrzat ogłaszamy już naszą 3 tygodniową akcję "Bycie Mamą...czyli co mi leży na sercu!" :)))

W trakcie trwania akcji piszemy o problemach, które dotykają nas, nowoczesne Matki, dzielimy się doświadczeniem z innymi Mamami, podtrzymujemy się na duchu i dzielimy się pozytywną energią:)))

Swoje wpisy przesyłajcie do nas na adres redakcji do 18 czerwca: redakcja@blogimam.pl

Forma wypowiedzi dowolna, jedyny warunek wpis nie może być opublikowany wcześniej na innej stronie internetowej. Napiszcie nam co aktualnie u was słychać:) Wszystkie wasze prace będziemy na bieżąco publikować.

Wśród nadesłanych historii wybierzemy dwie i Mamy, które je nadesłały otrzymają najnowszą książkę wydaną przez Wydawnictwo Skrzat "Bojaczek, czyli wyprawa po odwagę".

Więcej o książce "Bojaczek, czyli wyprawa po odwagę":

Autor: Katarzyna Zychla
Ilustracje: Ewa Podleś
Wiek: 4-6 
 
Opis: Los zwierząt zamieszkujących leśne bagna jest zagrożony. Ten, komu przyśni się szklana kulka z serduszkiem w środku, może ocalić je przed inwazją człowieka. Musi też odnaleźć właściciela okrągłego przedmiotu. To zadanie spada na… Bojaczka, najbardziej strachliwego z całej rodziny Strachulków. Jak zakończy się jego wyprawa do świata ludzi? Czy uda mu się ocalić bagna i odnaleźć swojego tatę? Jaką rolę w tym wszystkim odegrają Maciek i Zosia? „Bojaczek” to mądra opowieść o bezinteresownej przyjaźni i o tym, że warto walczyć ze swoimi słabościami. Gdy się czegoś bardzo pragnie i dąży do celu, wszystko jest możliwe.
 
:*

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam