Akcja numer 1 - Bycie Mamą w tym tygodniu, czyli co mi leży na sercu!

Kochane, ruszamy z nową akcją! Od teraz będzie ich coraz więcej:)))

Wraz z wydawnictwem PWN ogłaszamy wspólną tygodniową akcję: "Bycie Mamą w tym tygodniu, czyli co mi leży na sercu!"

Napiszcie co Wam ostatnio chodzi po głowie, co najbardziej porusza, boli, nad czym się zastanawiacie w kwestii macierzyństwa lub pielęgnacji dziecka.

Podzielcie się swoimi przemyśleniami, być może problemami, osiągnięciami, z nami i innymi Mamami. Będzie super dowiedzieć się co u Was aktualnie się  dzieje:)

Forma wpisu luźna, możecie dołączyć zdjęcie (np. wiosny, która tak pięknie inspiruje:), swoje wpisy przysyłajcie do nas na adres redakcji do 15 maja: redakcja@blogimam.pl

Wszystkie wpisy będziemy na bieżąco publikować.

Wśród nadesłanych prac wylosujemy jedną i Mama, która ją nadesłała otrzyma od nas motywującą książkę "Niepewność przekleństwem kobiet" autorstwa Helene Lerner.

Naszą recenzję książki możecie przeczytać tutaj >KLIK<

Buźka:*

książki dla kobiet, jak być pewną siebie

 

książka dla kobiet, mam, motywujące ćwiczenia dla zwiększenia pewności siebie

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam