Zapraszamy na 29. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki”

Po raz kolejny nasz serwis BlogiMam objął patronatem medialnym krakowskie wydarzenie kulturalne dla dzieci.

Tym razem jest to organizowany przez Nowohuckie Centrum Kultury 29. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki”. Odbędzie się on w dniach 19-21 maja 2014 r., ale już dziś gorąco zapraszamy na to wydarzenie.

Co jest celem tego festiwalu?

Przede wszystkim wspólna, dobra zabawa, z odrobiną współzawodnictwa. Poprzez udział w Festiwalu dzieci poszerzają swoje zainteresowania muzyczne i wymieniają swoje doświadczenia. Repertuar co roku jest bardzo zróżnicowany. Pojawiają się piosenki takich wokalistów, jak: Natalia Kukulska, Majka Jeżowska, zespół „Fasolki”, Maryla Rodowicz, Danuta Błażejczyk, Hanna Banaszak, Edyta Gepert, Urszula.

Drodzy Rodzice! W tym festiwalu może wziąć udział także Wasza Pociecha!

Mile widziane są zespoły dziecięce, ale także soliści.

Organizatorzy przewidzieli trzy grupy wiekowe:

– kat. I – do 7 lat

– kat. II – 8-12 lat

– kat. III – 13-16 lat.

Zgłoszenia należy dostarczyć do 12 maja 2014 r. drogą elektroniczną na adres: kolorowenutki@nck.krakow.pl lub przesłać je pocztą na adres: Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków, z dopiskiem IMPRESARIAT.

Jeśli Wasze Dziecko lubi śpiewać i chciałoby wystąpić na prawdziwej scenie – nie czekajcie, zapiszcie je.

Natomiast wszystkich, bez wyjątku, i dużych i małych oraz bez względu na umiejętności wokalne, zapraszamy na Koncert Finałowy, który odbędzie się w środę 21 maja o godz. 10.00.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i liczne konkursy. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Festiwalu: http://www.nck.krakow.pl/kolorowenutki/

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam