Zabawa wzorami i kolorami u Missoni Girls

Dzieciństwo nieodłącznie kojarzy się nam z beztroską, radością i kolorami. Projektanci włoskiej marki Missoni Girls w swoich kolekcjach prezentują ubrania we wszystkich odcieniach tęczy i przyciągających wzrok wzorach. Missoni to znana rodzinna marka, którą tworzą od kilku pokoleń projektanci pod jednym nazwiskiem.

Symbolem Missoni Girls są zygzakowate paski i dobrej jakości dzianiny. Radosne jak dzieciństwo formy ubrań, geometryczne wzory i zabawne kształty nadruków będą idealną przeciwwagą dla panującej na zewnątrz szarości i deszczowych dni.

ubrania dla dzieci missoni

W ubraniach Missoni Kids widoczne są także elementy włoskiego szyku, dzięki czemu sukienki i kardigany są stylowe i klasyczne.

Nie bójmy się ubierać nasze dzieci kolorowo, dzieciństwo to piękny czas, aby nauczyć dzieci cieszyć się modą, wyrażać siebie poprzez ubiór, a także nauczyć dzieci wyróżniać się z tłumu dzięki żywym kolorom i zabawnym formom.

Autorka: Anna Sokołowska

Komentarze Facebook

Najnowsze

Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka
Bombonierka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam