Targi Książki w Krakowie już wkrótce! Spotkanie z autorką Moną Kasten

Mona Kasten, autorka bestsellerowych książek z gatunku Young Adult, odwiedzi Targi Książki w Krakowie w dniach 26-27 października.

Wydawnictwo Jaguar zaprasza na spotkania z Moną Kasten:
- na stoisko Wydawnictwa B22 po autografy – w sobotę, 26.10, w godz. 16.00-18.00
- na spotkanie z Autorką – w niedzielę, 27.10, sala BUDAPESZT C, w godz. 10.00-12.00.
W spotkaniu udział weźmie Ewa Spirydowicz, tłumaczka wszystkich książek Mony Kasten, a poprowadzi je Katarzyna Pruszkowska z portalu Interia.pl.

Polscy czytelnicy pokochali wyjątkowy styl Mony Kasten. Autorka nazywana jest królową książek young adult.

SERIA MAXTON HALL
Nakładem Wydawnictwa Jaguar ukazała się bestsellerowa trylogia SAVE ME, SAVE YOU, SAVE US, romantyczna i pikantna opowieść o zakazanym uczuciu. Bohaterowie pochodzą z różnych światów, a jednak są sobie przeznaczeni. Nie brakuje emocjonujących zwrotów akcji, dramatycznych decyzji i wzruszeń.

SERIA AGAIN
Spod jej pióra wyszły również trzy tomy serii AGAIN (BEGIN AGAIN, TRUST AGAIN, FEEL AGAIN), trzymające w napięciu, intensywne historie miłosne, w których bohaterowie muszą mierzyć się z demonami przeszłości.


2 października ukazał się nowy tom tej serii: HOPE AGAIN, o uczuciu, które rozkwita między studentką a wykładowcą.


Autorka pracuje nad piątym tomem serii: DREAM AGAIN (wydany zostanie w 2020 r.).
                                        

Komentarze Facebook

Konkursy (Zaloguj się, aby dodać lub wyślij na mail redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Mamusie, macie trochę czasu dla siebie? ;)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Cześć, serdecznie zapraszam wszystkie mamy do udziału w konkursie, który organizuję na swoim blogu heleonki.pl . Zadanie konkursowe jest lekkie i przyjemne - należy kreatywnie przedstawić pasję swojej pociechy i opowiedzieć o tym, jak ową pasję wspieracie. Można wygrać książki dla dzieci, a także coś wyjątkowego - spersonalizowany wiersz dla dziecka. To jak, znajdą się tu jakieś chętne? :-) http://heleonki.pl/konkurs-dziecko-z-pasja/

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Pages

Patronat BlogiMam