Święta to magiczny czas… czas zadumy oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Konkurs z Limango: "Moja wigilijna opowieść"

W zeszłym roku wraz z mężem zdecydowaliśmy się, że rozpoczniemy starania o największy skarb, którym mogą zostać połączenie dwoje ludzie, czyli dziecko :) . Dość długo się staraliśmy aż się udało… Z miłą chęcią opowiem jak :).

Miałam naszykowane kilka testów ciążowych w domku. Pewnego razu przyszła do mnie koleżanka, rozpoczęłyśmy rozmowę o dzieciach. Koleżanka mówiła, że nie wyobraża sobie mieć teraz dziecka, bo to ciężkie czasy, trudno o pracę itp.. Gdy tak jej słuchałam, w głowie układałam mnóstwo różnych myśli … i zadawałam sobie pytanie.. Boże, jak można nie chcieć dziecka?! Jeśli się z kimś jest, kogo się bardzo kocha to największym marzeniem jest to, aby pod sercem matki rosło maleńkie ziarenko - szczęście! To było chyba jakieś natchnienie..

Zaraz po tym jak odprowadziłam koleżankę do domu, postanowiłam zrobić test (mąż był w tym czasie na spotkaniu z kolegami). Usiadłam w łazience i własnym oczom nie wierzyłam! Na teście ujrzałam dwie kreski, które sugerowały, że jestem tą szczęściarą! Natychmiast zrobiłam kolejny test i znów się potwierdziło! Byłam tak szczęśliwa, że nie wytrzymałam do powrotu męża i natychmiast do niego zadzwoniłam. Nie wierzył tak samo jak ja! Pierwszy raz w życiu się popłakał ze szczęścia.. milczał przez chwilę po czym jak najprędzej podążał w kierunku domu! Ja w tym czasie szybciutko namalowałam na brzuchu dwie, maleńkie stópki i napisałam „Tatusiu…jestem tutaj”!

małe rysowane stópki, stopy

Kiedy mąż wpadł zdyszany od biegu do domu i ujrzał mój rysunek to dosłownie padł na kolana i cieszył się jak szaleniec! Do rana tuliliśmy się do siebie, a mąż masował mój brzuszek;)

Później wizyta u lekarza, potwierdzenia i wyznaczony wstępny termin porodu.. Jak tu się nie cieszyć jak córcia prawdopodobnie przyjdzie na świat za kilka dni.. fakt, iż święta prawdopodobnie spędzę w szpitalu, co nie oznacza, że nie będą to wspaniałe święta, bo one będą NAJCUDOWNIEJSZE, kiedy na świecie pojawi się nasza Kruszynka…to będzie mój najpiękniejszy prezent pod choinkę , jaki kiedykolwiek mogłam sobie wyobrazić!

 

Nati

Ta historia bierze udział w konkursie z Limango:  "Moja wigilijna opowieść". Poznaj szczegóły  konkursu (klinknij tutaj) i przyślij do nas swoją magiczną opowieść! Konkurs z Limango: 9.12 - 22.12.2013, ogłoszenie wyników 23.12.2013

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam