Rycerzem być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach - poradnik dobrych manier dla najmłodszych. Wydawnictwo Egmont. Patronat BlogiMam

Najnowsza pozycja Wydawnictwa Egmont Rycerzem być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach to Savoir vivre dla najmłodszych. Przezabawny poradnik lubianej autorki Zofii Staneckiej, ilustracje Marty Ruszkowskiej sprawią, że pokochacie tę książkę i jej przydatne porady!

Marcel chodzi do pierwszej klasy i wciąż zadaje pytania. Chce też zostać rycerzem. Tylko co to znaczy w dzisiejszym świecie? Czy współczesny rycerz musi mieć zbroję i miecz? Kolejna po Damą być książka jest o tym, jak się ubrać, a przede wszystkim, jak się zachować w różnych sytuacjach.

Wybierzemy się z głównym bohaterem do szkoły, na mecz, wyprawę rowerową, basen, do kina, na ślub i wesele, spędzimy noc u dziadków, a także odwiedzimy dom i szpital. Będzie ciekawie! Gwarantujemy:)

Książkę zamówicie >tutaj<.

rycerzem byc jak sie zachowac książka dla starszych dzieci, wydawnictwo egmont dla starszych dzieci

Komentarze Facebook

Najnowsze

milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart
milenabeautyart

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam