Rycerzem być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach - poradnik dobrych manier dla najmłodszych. Wydawnictwo Egmont. Patronat BlogiMam

Najnowsza pozycja Wydawnictwa Egmont Rycerzem być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach to Savoir vivre dla najmłodszych. Przezabawny poradnik lubianej autorki Zofii Staneckiej, ilustracje Marty Ruszkowskiej sprawią, że pokochacie tę książkę i jej przydatne porady!

Marcel chodzi do pierwszej klasy i wciąż zadaje pytania. Chce też zostać rycerzem. Tylko co to znaczy w dzisiejszym świecie? Czy współczesny rycerz musi mieć zbroję i miecz? Kolejna po Damą być książka jest o tym, jak się ubrać, a przede wszystkim, jak się zachować w różnych sytuacjach.

Wybierzemy się z głównym bohaterem do szkoły, na mecz, wyprawę rowerową, basen, do kina, na ślub i wesele, spędzimy noc u dziadków, a także odwiedzimy dom i szpital. Będzie ciekawie! Gwarantujemy:)

Książkę zamówicie >tutaj<.

rycerzem byc jak sie zachowac książka dla starszych dzieci, wydawnictwo egmont dla starszych dzieci

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam