Podsumowanie, wyniki oraz zdjęcia z 30. Festiwalu Piosenki Dziecięcej KOLOROWE NUTKI 19-21.05.2015 r.

Trzydziesta, jubileuszowa edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki” dobiegła końca. Po dwóch dniach przesłuchań (19-20.05), w których wzięło udział prawie trzystu młodych piosenkarzy i grup wokalnych (w trzech grupach wiekowych) Jury w składzie: Tomasz Wachnowski (przewodniczący), Paulina Bisztyga i Dorota Stefańska wskazało laureatów i dokonało podziału nagród. W koncercie finałowym (21.05), poprowadzonym przez Łukasz Biegę i Łukasza Wojtusika, wzięło udział siedemnastu wykonawców, wśród nich ci, którzy zdaniem jurorów zasłużyli na szczególne uznanie:

 

KATEGORIA do 7 lat:
I miejsce: IZABELLA FARIMA
II miejsce: POLA PIOTROWSKA
III miejsce: ANNA WIELEŃSKA
PAWEŁ MADZIA
Wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki Festiwalu: LAURA JEDLIŃSKA (3 lata)

KATEGORIA 8-12 lat:
I miejsce: WERONIKA SZYBA
II miejsce: NORBERT JEDLIŃSKI
III miejsce: MAGDA BELICKA
Wyróżnienia: JAGODA SADZIAK
BARTEK CHUDZICKI

KATEGORIA 13-16 lat:
I miejsce: KORNELIA KANCLERZ
II miejsce: JULIA LATOSIŃSKA
III miejsce: MONIKA KUSIBA
WIKTORIA CIEŚLA

KATEGORIA ZESPOŁY:
I miejsce: Zespół DOMINO
II miejsce: Zespół GOGA

GRAND PRIX: ZUZANNA POCZĄTEK

Przez trzy festiwalowe dni wysłuchaliśmy wiele lubianych przebojów z repertuaru Czesława Niemena, Anny German, Maryli Rodowicz, Danuty Błażejczyk, Hanny Banaszak, Edyty Geppert,– tym razem w wykonaniu młodych wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piosenką i sceną.

festiwal piosenki dziecięcej, festiwal piosenki Kolorowe Nutki, Kraków dla dzieci

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam