Płaski brzuch po ciąży- ćwiczenia z dzieckiem +filmik

Udało się! Po wielu próbach i przemyśleniach udało nam się nagrać pierwszy amatorski filmik z ćwiczeniami na płaski brzuch po ciąży. Aby ćwiczenia dokładnie pokazać najpierw wykonuje je nasza modelka Paula ( dziękujemy za pomoc!!!!), a dopiero później pojawiają się ćwiczenia z naszym skrzatem- oczywiście tylko te, do których miał ochotę pozować:)

Oto kilka ćwiczeń, które po małej rozgrzewce (obowiązkowo!) możemy wykonywać z naszym maleństwem. Tak jak w przypadku każdego rodzaju ćwiczeń fizycznych w okresie połogu, możemy je wykonywać kiedy- szwy zostały już ściągnięte, krwawienie nie jest duże, nie było cięcia cesarskiego lub nie wystąpiły inne powikłania To nieprawda, że im wcześniej i intensywniej zaczniemy ćwiczyć tym będzie lepiej. Możemy sobie niepotrzebnie zaszkodzić. Ciało kobiety potrzebuje czasu, aby wrócić do stanu sprzed ciąży. Trwa intensywna przebudowa hormonalna! Należy zachować ostrożność. Wszystko zależy od naszego stanu zdrowia!kiedy minie okres połogu takie zmartwienia są już za nami.

Ćwiczenia z maluszkiem? Po pierwsze często nie można zostawić go nawet na chwilę. A dla małego skrzata całująca lub łaskocząca mam wyginająca się w różne strony to istne objawienie:)

Cały filmik jest tutaj http://zyciemamuski.blogspot.com/2012/12/cwiczenia-na-paski-brzuch-po-ci...

Nie można tutaj zamieszczać filmików! Skrzatowi ogólnie CAŁA AKCJA DOSYĆ SIĘ PODOBAŁA:) Zasnął w połowie! Ciekawe jak po latach zobaczy filmik, co nam powie:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam