O sowie, która nie chciała spać w dzień, i inne opowiadania. Wydawnictwo Skrzat. Patronat BlogiMam

Pewnie każde dziecko wie, że sowy śpią w dzień, a aktywne są w nocy. Tymczasem puchate pisklę, które niedawno się wykluło, ani myśli zachowywać się, jak przystało na przedstawicielkę sowiego rodu. Jak poradzi sobie z tym problemem mama? Czy pani z przedszkola znajdzie sposób na to, żeby inne zwierzaki bawiły się z jeżykiem bez obawy przed jego kolcami? Na jaki pomysł wpadnie krowa, by zmienić zachowanie zarozumiałej kozy, i czy mrówce opłaci się być leniwą? Opowiadania zawarte w tej książce pomogą zrozumieć najmłodszym, czym jest prawdziwa przyjaźń i że warto być grzecznym, a dzielenie się z innymi może sprawiać radość.

Pełne ciepła i mądrości opowiadania o zwierzętach są autorstwa Katarzyny Zychli. Wyjątkowe ilustracje, pozytywne i pobudzające wyobraźnię przygotowała Agata Nowak.

Serdecznie polecamy ksiażkę dla dzieci od 3 do 7 lat. Zarówno najmłodsze dzieci jak i ich rodzice przemile spędzą czas przy czytaniu wyjątkowych historii o zwierzątkach.

Nasze ulubione opowiadanie o jeżyku przedszkolaku i jego kłopotach, które uczy dzieci wzajemnego szacunku i wyrozumialości.

Polecamy!

Książkę możecie zamówić na stronie >Wydawnictwa Skrzat<.

książki dla przedszkolaków

książki dla dzieci o zwierzętach

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam