Noworodek z Ukrainy potrzebuje naszej pomocy! Pilna zbiórka pieniędzy, mamy bardzo mało czasu. Operacja już 17 lipca!

Mamusie, Tatusiowie potrzebna jest wasza pomoc!

Dostałyśmy informacje od zaprzyjaźnionych osób co do chorego chłopczyka, który musi się poddać natychmiastowej operacji.

Maluszek urodził się kilka dni temu z wadą serca, która daje szansę przeżycia tylko jeśli będzie zoperowana w ciągu 2 pierwszych tygodni życia. Na Ukrainie nie ma na taką operację szans, ale lekarz w Krakowie zgodził się ją przeprowadzić w czwartek. Koszt takiej operacji, pobytu w szpitalu i leczenia to 90 000 zł (połowę pieniędzy zebrano na Ukrainie).

Obecnie organizowana jest zbiórka pieniędzy w Polsce. Potrzebna jest szalona kwota w szalonym czasie: 45 tysięcy złotych... Wczoraj w pięć godzin zostało zebrano 23 000!! A więc jest szansa!Walczymy o pozostałą kwotę - jeśli chciałybyście/chcielibyście pomóc, można dokonywać wpłat na konto:

Fundacja Charytatywna św. Józefa
Raiffeisen bank 61 1750 0012 0000 0000 2134 8899
ul. Zamoyskiego 2
30 – 523 Kraków

tytułem: na operację Dominika Churylo

Prosimy także o przekazanie komunikatu dalej!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam