Nieprawdopodobna historia Alicji

Moja historia z imionami może wydawać się nieprawdopodobna, lecz prawdziwa.
 
Ciążę z pierwszym dzieckiem przechodziłam ciężko, co drugi tydzień lądowałam w szpitalu i tak było pod sam koniec rozwiązania. Trafiłam do szpitala z wysokim ciśnieniem 180/146, dostałam ogólne znieczulenie.
 
W pewnym momencie zobaczyłam moją ukochaną babcię, która odeszła 10 lat temu i zawsze mogłam na nią liczyć. Po prostu byłam jej ukochaną wnuczką. Zawsze do mnie przychodziła we śnie jak coś złego miało się stać . I tak było przy rozwiązaniu.

Powiedziała, że to nie jeszcze mój czas i muszę się zająć Alą, bo ona mnie potrzebuje i wypchnęła mnie przez okno (czarną dziurę). Gdy lekarze mnie wybudzali z narkozy było ze mną źle. Potem dowiedziałam się, że miałam zatrzymanie akcji serca i reanimowano mnie przez 10 minut.

 
Gdy po chwili przyniesiono mi córkę, wiedziałam, że musi mieć na imię Alicja- Nadzieja.
Nadzieja to imię mojej babci.
 
Z drugim dzieckiem było troszkę inaczej, ciąża przebiegała super. Bardzo dobrze się czułam. W dzień porodu, z samego rana Alicja przyszła do naszego pokoju i powiedziała że śniła się jej starsza pani z dużym warkoczem na głowie (opis przypominał wygląd mojej babci) i powiedziała, że urodzi się dziś jej braciszek Adaś.
 
Na początku powiedziałam, że jeszcze jest czas i niech idzie do szkoły. Na pewno nie dzisiaj urodzę. W południe złapały mnie skurcze. Ala wróciła za szkoły i pojechaliśmy do szpitala . Po 1 ½ godzinie urodził się Adaś .

To jest historia imion moich ukochanych dzieci: Alicji i Adasia.

 
 
Autorka: Dorota Grudzińska

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Jakie są huśtawki dla dzieci?

MarysiaB, 14.07.2024

Czy pchacz szkodzi?

MarysiaB, 13.07.2024

Co to jest koksu 5 gram?

MarysiaB, 12.07.2024

W co się bawić z 4 latkiem?

MarysiaB, 12.07.2024

Kiedy kask ortopedyczny?

MarysiaB, 11.07.2024

Jakie kapcie dla 4 latka?

MarysiaB, 11.07.2024