Niepewność przekleństwem kobiet. Oryginalne inspiracje, sprawdzone techniki, które dodadzą Ci pewności siebie!

Jeśli rozejrzymy się wokół siebie na pewno znajdziemy przynajmniej kilka kobiet wśród naszych znajomych lub najbliższych, które nie wykorzystują w pełni swojego potencjału, a mają z natury duże predyspozycje aby zajmować wysokie stanowiska, być liderkami, przywódcami.

Bycie mamą jest piękne jednak często na jakiś czas robimy przerwę w karierze i działalności zawodowej i przez moment, krótszy lub dłuższy;) skupiamy się tylko na dziecku. Co oczywiście jest piękne i niezwykłe, jednak wiele z nas po powrocie do pracy czuje się niepewnie i musimy sporo nadrobić aby powrócić do gry.

Prawie każda z nas marzy o ulubionej pracy (brawo dla Ciebie jeżeli już ją masz:))) i godziwym wynagrodzeniu. Często jednak brakuje nam odwagi i pewności siebie aby przeć do przodu. Skoro jesteśmy tak silne, że potrafimy urodzić i wykarmić dziecko, to czemu niby mamy nie poradzić sobie także w życiu zawodowym? To dla nas pestka!;)

Książka "Niepewność przekleństwem kobiet" autorstwa Helene Lerner porusza właśnie obszar zawodowy kobiet i nasze nastawienie do osiągania sukcesów. Książka bardzo inspiruje i daje praktyczne wskazówki, techniki. Warto ją zatem przeczytać. Polecamy:)

Niepewność przekleństwem kobiet recenzja, mama wraca do pracy

Od autorki:

"Dlaczego kobiety nie dość często zajmują stanowiska wyższego szczebla w biznesie, polityce, organizacjach pozarządowych? Problemem jest pewność siebie rozumiana jako odwaga podejmowania działań, których rezultatów nie da się przewidzieć. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana! A perfekcjonistki, które podejmują jedynie działania skazane na sukces, nie podejmując ryzyka, z reguły nie osiągają swoich celów. Ta książka ma pokazać, że kobiety sukcesu, też czasem się boją, ale mimo strachu podejmują wyzwania, działają.

Bazując na doświadczeniu swoim, uznanych kobiet biznesu oraz badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród kobiet pracujących, autorka przedstawia praktyczne strategie, aby obalić mit niepewności i lepiej radzić sobie z trudnościami i uprzedzeniami na rynku pracy. Dla swoich czytelniczek stworzyła również trzydzieści Iskierek Pewności Siebie – prostych i skutecznych ćwiczeń, których zastosowanie pomoże w rozwoju kariery zawodowej zarówno liderkom, jak kobietom, które dopiero marzą o awansie osiągnąć sukces."

Książkę można zamówić przez stronę wydawnictwa PWN >KLIK< .

pewna siebie kobieta, jak być odważną

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Komunijne propozycje - szablony do ciastek

Ciasteczka z dusza, 13.04.2024

Czy można kupić kałasznikowa?

MarysiaB, 04.04.2024

Jak wygląda hokej?

MarysiaB, 04.04.2024

Jaka hulajnoga dla dziecka 9 lat?

MarysiaB, 03.04.2024

Jak można ozdobić swój pokój?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024

Czy Nebbud jest dobry na kaszel?

MarysiaB, 03.04.2024

Czy można nosić dziecko w chuście przodem?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024

Jakie buty na WF dla chłopca?

MarysiaB, 03.04.2024

Czym bawi się 9 miesięczne dziecko?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024