(NIE)GRZECZNI? - książka dla Niegrzecznych Dzieci i ich Rodziców:) Patronat BlogiMam

Jak często Wam się zdarzało lub zdarza mówić: Moje dziecko jest niegrzeczne!

Zapewne niezliczoną ilość razy. Klasyka! :)

A zastanawialiście się kiedyś, czy tak naprawdę chcielibyście aby Wasze dziecko było cały czas grzeczne, taki sobi milusiński zaprogromowany Robocik? Chyba nie, prawda? ;)

Otóż jak zawsze prawda leży pośrodku, a najważniejsze jest pozytywne nastawienie i optymizm w wychowywaniu dzieci.

Wszystkie powyższe tematy ukazuje długo oczekiwana książka (Nie)Grzeczni?, która już została wydana (nakładem Wydawnictwa Sensus)!

Autorki Małgorzata Bajko i Monika Janiszewska w sposób zaskakujący i rozśmieszający poruszają trudne tematy wychowawcze, wprawiają w zadumę i podsuwają pomysły na rozwiązanie problemów.

Książka zmniejsza dystans pomiędzy rodzicami a dziećmi. Przypomina nam, dorosłym, że sami kiedyś byliśmy dziećmi i chyba nadal nimi jesteśmy w głębi serca:)

Ponadto w nowoczesny sposób pokazuje, że za "niegrzecznością" dziecka najczęściej stoi jego niemożność lub nieumiejętność przekazania nam czegoś ważnego, jego obaw i smutków. A uważna obserwacja i zrozumienie malucha pozwalają bardzo szybko rozwiązać każdy problem!

Musicie koniecznie przeczytać tę książkę!

Zamówić ją możecie >tutaj<.

Miłej lektury i koniecznie dajcie znać w komentarzach jak bardzo Wam się spodobała:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam