NCK – tu każdy znajdzie coś dla siebie! Ruszyły zapisy na nowe zajęcia. Kraków

Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczyna nowy sezon.

Można wymienić kilkadziesiąt powodów, dla których warto codziennie odwiedzać NCK - zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, teatralne, sportowe i rekreacyjne, kursy językowe i zespoły artystyczne.

Z roku na rok NCK stara się uzupełniać ofertę, tak by jak najbardziej odpowiadała potrzebom wszystkich tych, którzy swój wolny czas pragną twórczo wykorzystać.

W tym sezonie wśród kilku nowości adresowanych do najmłodszych szczególne miejsce zajmują:

Nowohucki Uniwersytet Dzieci - to wyprawa w świat nauki wraz z wykładowcami krakowskich uczelni w roli przewodników. Mali studenci będą mogli poznać zagadki fizyki, chemii, biologii i geologii – podane w atrakcyjnej formie, dostosowanej do dziecięcej percepcji. Zajęcia będą prowadzone metodami opartymi na doświadczeniach, stymulujących samodzielne wyciąganie wniosków z zaobserwowanych doświadczeń, przy jednoczesnym założeniu, że najlepszą metodą nauki jest zabawa.

Warsztaty Robotów – to nauka samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę klockami LEGO. Praca w małych zespołach stwarza atmosferę sprzyjającą nabywaniu nowych umiejętności z zakresu współczesnych technologii, a także zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań – pobudza kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Trening szybkiego i efektywnego uczenia się – interaktywne zajęcia, które ułatwią osiąganie sukcesów w szkole i poza nią. Celem treningu jest zdolności zapamiętywania i umiejętności koncentracji oraz poszerzenie wiedzy o metodach efektywnego uczenia się.

mały teatr ruchu kraków

Mały Teatr Ruchu – innowacyjna propozycja dla najmłodszych , stworzona przez Krakowski Teatr Tańca. To edukacyjny projekt, który obejmuje rozwijanie umiejętności tanecznych i wyrazowych związanych z ciałem i szeroko pojętym ruchem. Bokwa Kids - dynamiczne i żywiołowe zajęcia dla dzieci. Muzyka afrykańska, latino, house w połączeniu z elementami boxingu i tańcem afrykańskim.

 

Zapisy trwają. Pełny wykaz zajęć dla najmłodszych na: www.nck.krakow.pl

Informacje i zapisy: tel. 12 644 02 66

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

4 x najprostszy przepis na domowe lody

wkawiarence, 31.05.2023

Sprzątanie po imprezie

Dziewczynka Pełna Mocy, 29.05.2023

Makaron w sosie brokułowym

mamprzepis.pl, 27.05.2023

Jak wybrać apartament?

Dziewczynka Pełna Mocy, 25.05.2023

Kaszka do picia na noc?

RozszerzanieDiety, 24.05.2023

Zupa brokułowa z ryżem

Gośka, 23.05.2023

Mikro skrót ostatnich dni

Kasia84, 23.05.2023