NCK – tu każdy znajdzie coś dla siebie! Ruszyły zapisy na nowe zajęcia. Kraków

Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczyna nowy sezon.

Można wymienić kilkadziesiąt powodów, dla których warto codziennie odwiedzać NCK - zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, teatralne, sportowe i rekreacyjne, kursy językowe i zespoły artystyczne.

Z roku na rok NCK stara się uzupełniać ofertę, tak by jak najbardziej odpowiadała potrzebom wszystkich tych, którzy swój wolny czas pragną twórczo wykorzystać.

W tym sezonie wśród kilku nowości adresowanych do najmłodszych szczególne miejsce zajmują:

Nowohucki Uniwersytet Dzieci - to wyprawa w świat nauki wraz z wykładowcami krakowskich uczelni w roli przewodników. Mali studenci będą mogli poznać zagadki fizyki, chemii, biologii i geologii – podane w atrakcyjnej formie, dostosowanej do dziecięcej percepcji. Zajęcia będą prowadzone metodami opartymi na doświadczeniach, stymulujących samodzielne wyciąganie wniosków z zaobserwowanych doświadczeń, przy jednoczesnym założeniu, że najlepszą metodą nauki jest zabawa.

Warsztaty Robotów – to nauka samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę klockami LEGO. Praca w małych zespołach stwarza atmosferę sprzyjającą nabywaniu nowych umiejętności z zakresu współczesnych technologii, a także zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań – pobudza kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Trening szybkiego i efektywnego uczenia się – interaktywne zajęcia, które ułatwią osiąganie sukcesów w szkole i poza nią. Celem treningu jest zdolności zapamiętywania i umiejętności koncentracji oraz poszerzenie wiedzy o metodach efektywnego uczenia się.

mały teatr ruchu kraków

Mały Teatr Ruchu – innowacyjna propozycja dla najmłodszych , stworzona przez Krakowski Teatr Tańca. To edukacyjny projekt, który obejmuje rozwijanie umiejętności tanecznych i wyrazowych związanych z ciałem i szeroko pojętym ruchem. Bokwa Kids - dynamiczne i żywiołowe zajęcia dla dzieci. Muzyka afrykańska, latino, house w połączeniu z elementami boxingu i tańcem afrykańskim.

 

Zapisy trwają. Pełny wykaz zajęć dla najmłodszych na: www.nck.krakow.pl

Informacje i zapisy: tel. 12 644 02 66

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam