Moja piękna córka Linda

Och, żeby opowiedzieć historię tego imienia muszę się cofnąć aż o 20 lat wstecz.

Wtedy to właśnie chodziłam sobie z brzuszkiem i oczekiwałam na mojego "synka", który to miał mieć na imię Jimi po Jimim Hendrixie.

Nie chciałam znać płci dziecka i nie chciałam, żeby ktokolwiek inny też ją znał więc wszyscy żyliśmy w niepewności, ale cały czas wszyscy twierdzili, że to będzie chłopiec.

Kiedy już leżałam w szpitalu ciotka która była położną powiedziała, że ona czuje że to będzie dziewczynka.

I wtedy sobie właściwie uświadomiłam, że nie mam imienia, jeśli jednak nie będzie to chłopiec. I tak sobie leżałam i rozmyślałam.

Przypomniałam sobie o pewnej cygance, była to taka młoda naprawdę piękna dziewczyna która właśnie miała na imię Linda, wiec sobie pomyślałam, że jak będzie dziewczynka to nazwę ja Linda, może tez będzie taka ładna. Na dodatek mój tato chodził i ciągle śpiewał piosenkę "Linda, Linda" zespołu Tee Set więc tak jakoś to imię mi utkwiło w głowie i została Linda.

No i na koniec ciotka jednak miała lepsze przeczucie i urodziła się moja kochana Lindusia :) Tak więc teraz mam piękną córkę dla której dziadek śpiewa do dziś.


Autorka: Mama Roksana

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam