Mój synek ma na imię Marco

Z tym imieniem wiąże się niezwykła historia. Mój ukochany pochodzi z kraju faraonów.

Pewnego razu pojechaliśmy razem do jego ojczyzny i to właśnie tam wszystko się zaczęło. Udaliśmy się do Gizy, gdzie znajdują się wielkie piramidy. To właśnie tam, miała miejsce niezwykła sytuacja.

Obok olbrzymiej piramidy Cheopsa, podszedł do mnie pewien mężczyzna, który podał się za wróżbitę. Zaczął rozmawiać, lecz ja nie rozumiałam ani jednego słowa. Patrzyłam na mojego mężczyznę, lecz on ciągle milczał. Wróżbita kontynuował.

W pewnej chwili mój faraon podskoczył do góry, uśmiechnięty przytulił mnie bardzo mocno i pocałował. Nie wiedząc co się dzieje, zaczęłam rozglądać się dookoła. W tym momencie wróżbita przyłożył dłoń do mojego brzucha. Mój mężczyzna wszystko mi wytłumaczył.

Wróżbita przepowiedział, że za niecałe 8 miesięcy będę miała syna, który będzie miał imię po dziadku. Nie dowierzając jego słowom, zaczęłam się jedynie uśmiechać. Cała ta sytuacja nie pozwoliła mi spać w nocy.

Następnego dnia udałam się do lekarza, aby być spokojniejsza. Okazało się, że wróżbita miał rację. Nawet po potwierdzeniu przez lekarza, że jestem w 1 miesiącu ciąży, nie wierzyłam w tą wiadomość. Ciągle zastanawiałam się, dlaczego ów wróżbita podszedł do mnie, jak znalazł mnie w takim tłumie turystów z całego świata.

Po 8 miesiącach oczekiwań na świat przyszedł nasz synek. Ciemne oczka niczym heban, ciemne kręcone loczki, czekoladkowy odcień skóry, zwracał uwagę każdego. Na spacerze usłyszałam nawet, jak córeczka mojej koleżanki, mówi do mamy "Mamusiu patrz jakie czekoladowe ciacho".

 

Autorka: Sylwia Bomba

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam